Search results

+
  1. B

    Mechanika

    Mechanika [no i przepraszam, jeżeli w złym kategorii]W związku z projektem, który tworzę (na razie wolałbym, aby to była niespodzianka), potrzebuję osoby, która zna się na mechanice.Nie chodzi tu o znajomość tego, jakie mechaniczne przedmioty pojawiają się w uniwersum ("świat" to pewnie lepsze...
  2. B

    Wiecznyogień

    Wiecznyogień Dzisiaj kończy się ważność domeny wiecznyogien.pl. Ponieważ przed zlotem jest jeszcze potrzeba koordynacji, badamy nowe możliwości komunikacyjne. Jednym z nich jest forum wiedźmina.Ciekawi mnie jak moderatorzy do tego podejdą - czy możemy tu spamować? Nie ukrywam, że będzie to...
  3. B

    Uwaga! Wirusy na forum

    Uwaga! Wirusy na forum Jeżeli ktoś korzysta z Firefoxa lub Google Chrome, to pewnie co jakiś czas nie może wejść do tematu, bo wyskakuje mu ostrzeżenie googlowskie o internetowym adware. Wirusy wstrzykują złośliwy kod w stronę tego forum. Radzę zaktualizować Windowsa i antywirusa oraz ściągnać...
  4. B

    (*) Cmentarz wiedźminów [*]

    (*) Cmentarz wiedźminów Ponieważ istnieje duże ryzyko zamknięcia tego tematu, nie będę się niepotrzebnie, przynajmniej na razie, rozpisywał. Ot proponuję, aby linkować ten temat tym, którzy z forum już odeszli. Osoby te będą pisały tu posta wyjaśniającego swoje odejście ("Keth mnie ***", albo...
  5. B

    kilka awatarków

    kilka awatarków [color=black]nazwa [color=black] wersja 100x100 [color=black] wersja 70x70 na to forum [color=black]twarda głowa [color=black]medalion[color=black]szaleniec[color=black]znudzonyChcąc ich używać proszę ściągać sobie na dysk, a potem uploadować na forum, bo nie mogę zagwarantować...
  6. B

    Gaszenie ognisk aardem - zjawisko poprawne fizycznie?

    Gaszenie ognisk aardem - zjawisko poprawne fizycznie? Tak sobie dyskutowaliśmy z Vatt'ghernem na czacie zakonnym dlaczego jeszcze nie udało mi się przejść gry ;D i stanęło na pokonaniu Bestii. Vatt uświadomił mi, że można za pomocą aarda gasić ogniska, z których wyłażą Barghesty. Zaczął się...
Top Bottom