Search results

+
  1. U

    Gry komputerowe

    Ja chyba zagram w Bulletstorma a że mam niezobowiązujące studia, to akurat będe miał pare tygodni z głowy ale się zastanawiam na ile starcza.
  2. U

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    A tak ogólnie, to ja bardziej na 1 czekałem więcej się można było na forum dowiedzieć a teraz coś wyskakuje zaraz przed premierą dziwne to wszystko.
  3. U

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Może to Redzi mają rację, a recenzent się myli zobaczymy.Wydaje mi się że główny wątek może z 40 h zająć.
  4. U

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Może to nie przypadkiem ja nie wnikam :P.
  5. U

    Seriale

    Ale serial naprawdę spoko, bo nie chcę kupować kolejnego kiczu :).
  6. U

    W2 - system walki i mechanika gry

    Tłumaczyli się tym, że nie chcieli przenosić starych rzeczy i że silnik nie obsługuje ruchów z takiego systemu.Flash nie każdy chciał ja wolałem, kontrolę odgórną od gry a nie samowolę i znam wielu którzy podzielają moje zdanie.
  7. U

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Tak i był przy tym niemały szum, a ten cały "redaktor" odświeża temat sprzed 3 lat i to niewiadomo po co i to ma być fragment felietonu o czym o tym, że za dużo w mediach o wiedźminie tak naprawdę to o dużo za mało co by ludzie powiedzieli jak by zrobić kampanię rodem z usa :).
  8. U

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    To jest świetne, ta powtórka gdzie Geralt nie mógł matrixa zrobić :P.
  9. U

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Shani jak nie ma grze tak też znikneła wogóle jak widać a, drugiej towarzyszki Geralta ni widu ni słychu.
  10. U

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Teraz Geralt to jest Ezio, albo Altair :).
  11. U

    Gry komputerowe

    A co jest w tym bezsensownego odniosłem,się tylko do posta innego usera.Ostrzeżenie za spam i kontynuowanie OT pomimo upomnienia moderatora. 3 ostrzeżenie= 3 dni wakacji od forum.I.
  12. U

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    A widzisz ja uwielbiałem NWN w singlu o multi w grach prawie, nic nie wiedziałem i gra mi się bardzo podobała.
  13. U

    Gry komputerowe

    A ja się ciesze że mi nowości nie pójdą bo mnie nie interesują.
  14. U

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Trybu multi w rpg haha :D nie mogę, kim jest ten redaktor.
  15. U

    Gry komputerowe

    Hm, podobno Portal 2 wymiata umysł tak rzecze Krzysztof Gonciarz chyba sobie sprawie grę, a nie kolejny rpg uproszczony lub kolejnego fps kolna call of duty.
  16. U

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Nie tylko o w2 wg mnie rynek z 5 lat temu to się zatrzymał na 2 typach gier i tyle.
  17. U

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Chłopaki z polygamii powiedzieli, że jest walka bardzo dynamiczna martwi mnie to trochę taka trochę slasherowa my tu wojnę od ponad 2 lat prowadzimy nie chcę czegoś takiego.
  18. U

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Ad.2 Andrzej Sapkowski pochodzi z Łodzi :).
  19. U

    W2 - system walki i mechanika gry

    Nie znam się na strukturze przenoszenia FX ale, może nie dało się może źle wyglądało to co pierwszy mod to będzie stonowanie tego ?.Cofam to to są gwiezdne wojny, kurcze no robić cały kontent dla amerykanów 1 znak 2,3 tu bomba lecisz walisz a oni stoją jak kołki jak to ma tak wyglądać to wolę...
Top Bottom