Search results

+
  1. A

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    A wracając do polimorfi. Prawda, że większość czarodziejów używających tego zaklęcia była już zdziadziała , ale nigdzie nie było zapisane, że Yennefer to umie czy nie umie. Vilgefortz jeśli wierzyć przypuszczeniom Geralta był tylko niewiele starszy od Yennefer, max do 20 lat, należy również...
  2. A

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Przypadkiem oglądając po raz kolejny trailer wiedźmina trafiłem na coś takiego... (Jak temat był już poruszany to pewnie zostanę zlinczowany) A chodzi mi o uciekającą postać z końcówki zwiastuna. W moim wyobrażeniu sytuacja przedstawia się tak; To oczywiście tylko moje wyobrażenie sytuacji.
  3. A

    E3 2014

    Mnie trochę śmieszy to całe turlanie się Geralta z górki. Tak mi się skojarzyło z tym,
  4. A

    E3 2014

    Call of Duty Ciekawe który będzie wiedźmin?
  5. A

    Wiedźmin 3: świat

    Bez przesady, średniowieczne państwa, miały maksymalnie 3 miliony mieszkańców. Przynajmniej tyle miała Polska w XIV wieku. A założę się, że maksymalna ilość mieszkańców obszarów w wiedźminie 3 nie przekroczy pół miliona. Więc koszty cały czas idą w dół
  6. A

    Wiedźmin 3: świat

    Może dostępne będą tylko obrzeża Wyzimy? Zaś do samego miasta nie będziemy mieli wstępu.
  7. A

    Wiedźmin 3: świat

    Gdziekolwiek była wzmianka o Dol Blathanna?
  8. A

    Wiedźmin 3: świat

    Ta mapa nie da mi spać, ale na upartego udało mi się pokombinować i przyrównać ją do starej mapy z wiedźmina 1 I tak: Niebieski - Novigrad Czerwony - Wyzima Żółty - Gors Velen? Oczywiście nie jestem pewien w 100% ale na to by wyglądało.
  9. A

    Wiedźmin 3: świat

    Przeglądałem mapy z wiedźmina 1 i 2 Coś nie widzę zbyt wielu podobieństw z tymi mapami.
  10. A

    Wiedźmin 3: świat

    Coś w tym jest, mapa którą pokazał Smiki to raczej nie jest Skellige Może świadczyć o tym fakt, że w międzyrzeczu jest obszar podkreślony na czerwono z kilkoma skrzyżowanymi mieczami, czyli miejscami bitew. Czyli nasza domniemana ziemia niczyja. Poza tym w Sezonie Burz była wzmianka, że...
  11. A

    Wiedźmin 3: świat

    Ty... czyli Wyzima pojawi się w Wiedźminie 3? Miejmy nadzieje, że będziemy mogli ją swobodnie eksplorować. EDIT: Chyba cesarz miał lepszy styl od Foltesta.
  12. A

    E3 2014

    Ciekawy będzie rozwinięcie tematu samych wiedźminów w grze. Największe pytanie czy twierdza Kaer Morhen, będzie dostępna w grze? Z zwiatunu możemy przypuszczać, że Geralt ma pod sobą większość wiedźminów Vesamira, Lamberta, Eskela... Letho, Z pewnością będą mu pomagać w odnalezieniu Ciri.
  13. A

    E3 2014

    Jedna rzecz bardzo mnie zadziwiła i zszokowała. Co to jest?!
  14. A

    E3 2014

    W sumie samemu mógłbym zrobić interpretacje, ale zakładając nowy temat pewnie dostałbym niezły opie... od moderatorów.
  15. A

    E3 2014

    Zboczeńcy, wszędzie zboczeńcy.... Zrobił już ktoś interpretacje zwiastunu ? Wiecie, Yennefer, Ciri, Letho, Kear Morhen.
  16. A

    Wiedźmin 3: świat

    Wiecie, co mnie zaskoczyło na nowym zwiastunie? Letho, (a właściwie jego lepsza strona) w 0:31 minucie.
  17. A

    CD PROJEKT RED i GOG.com zapraszają na Letnią Konferencję!

    Dzięki, najnowszym technologią (czyt. paincie) Udało mi się zeskanować mapę I po szczegółowej interpretacji udało mi się oszacować.... Że prawdopodobnie Novigrad, leży na samej górze, a dolina pomiędzy rzekami to prawdopodobnie ziemia niczyja.
  18. A

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Wiesz od paru ładnych miesięcy nic nowego nie wyszło. A jedyną sensacją było przełożenie wiedźmina na luty. Może byłby to spory spoiler, ale nie obraziłbym się gdyby raz na miesiąc pokazali parę nowych screenów lub nagrania dialogów.
  19. A

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Letho wspomniał, że poza Seritem i Eganem zna jeszcze dwóch wiedźminów ze szkoły żmii. Martwię się trochę, że jednym z nich może być niedoszły zamachowiec Foltesta z outro wiedźmina 1 I druga sprawa całe polowanie na gon wydaje mi się dość... dziwne. Przecież Geralt odzyskał pamięć i wie gdzie...
  20. A

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Przeczytałem artykuł na gry-online. Redowie są chyba mistrzami w przekazywaniu starych informacji w nowy sposób. :/ .
Top Bottom