Search results

+
  1. Solan7

    Card Art easter-eggs and interesting details

    Sorry for creating another thread, but I really don't know where to post this... There's a lot of interesting details and allusions in Gwent art, and it would be amazing to gather them here, in one place :) Now I have not enough time, but tomorrow I'll share more easter-eggs. For now: I think...
  2. Solan7

    Nie mogę uruchomić Gwinta, pomocy!

    MIałem pół roku przerwy od Gwinta. Dzisiaj chciałem znów zacząć grać, ale napotkałem poważny problem - nie mogę wejść do menu głównego z poziomu ekranu tytułowego. Tzn, nie mogę zamknąć ekranu z twarzami Geralta i Ciri i logo gry. Jest napisane "Press (enter) or (click) to begin" i kiedy to...
  3. Solan7

    Elden Ring - gra From Software i George'a R. R. Martina

    Nie widziałem jeszcze na forum tematu o tej grze, która zapowiada się niezwykle obiecująco :) Twórcy serii Dark Souls, Bloodborne i Sekiro znów podnoszą poprzeczkę, przy okazji wracając do stylistyki dark fantasy. Elden Ring ma być grą o mechanice i poziomie trudności znanych z poprzednich...
  4. Solan7

    Wojna Krwi - Installation Failed

    Po przegraniu 25 godzin w Wojnie Krwi, gdy chciałem dzisiaj odpalić grę, przez chwilę nic się nie działo, a potem wyskoczyła mi informacja: "INSTALLATION FAILED - DISK ACCESS PROBLEM". Nie mogłem z tym nic zrobić, więc odinstalowałem grę i spróbowałem zainstalować od nowa.. Problem w tym, że gdy...
  5. Solan7

    HC - ciekawe zagrania, synergie, finishery

    Witajcie! :) Postanowiłem założyć taki temat, żeby w jednym miejscu tworzyć bazę ciekawych synergii między kartami i pomysłów na finiszery w nowym Gwincie. Z góry podkreślam, że nie chodzi o wklejanie całych talii, żeby wszyscy nie grali znowu tylko kilkoma identycznymi taliami... Nowe mechaniki...
  6. Solan7

    Memy, śmieszki i wspomnienia forumowe

    Ostatnio ożywiło się na forum CP2077 i tak mnie jakoś ogarnęła nostalgia... W końcu kilka lat życia spędziłem na forum W3, śledząc niemal codziennie wszystkie wątki. Oj, działo się wtedy naprawdę wiele... A ja zapisywałem na dysku screenshoty różnych śmiesznych sytuacji, memy, primaaprilisowe...
  7. Solan7

    Problem w zadaniu "Skarb hrabiego Reuvena"

    Problem w zadaniu "Skarb hrabiego Reuvena" Widzę że temat tego questa był już tutaj poruszany nieraz, ale ja mam problem, którego chyba nikt dotąd nie zgłaszał. W pewnym momencie mam przeszukać dom margrabiego, wywalam drzwi aardem i idę wzdłuż śladów, które prowadzą mnie na piętro...
  8. Solan7

    [BUG] - Płaska woda

    [BUG] - Płaska woda Nie wiem czy ktoś już się zetknął z podobnym problemem, ale wczoraj wypłynąłem na Skellige i od tego czasu woda w grze zachowuje się dziwnie. Na całym świecie (we wszystkich hubach) jej powierzchnia stała się całkowicie płaska, pokryta jedynie teksturą fal, co wygląda bardzo...
  9. Solan7

    Solan się jaskrzy, czyli poezja wiedźmińska i nie tylko

    Solan się jaskrzy, czyli poezja wiedźmińska i nie tylko Napisałem już trochę wierszy, krótszych i dłuższych, nawiązujących do wiedźmińskich książek i gier. Zebrało się ich już na tyle sporo, że postanowiłem umieścić wszystkie w jednym miejscu, uporządkować. Ostatnio mam niezłą wenę...
  10. Solan7

    Muzyka zainspirowana Wiedźminem 3 i nie tylko ;)

    Muzyka zainspirowana Wiedźminem 3 i nie tylko ;) Od niedawna posiadam profesjonalny program służący do komponowania własnych utworów muzycznych. Muzyka jako taka nie jest mi obca (od paru lat brzdąkam na keyboardzie i gitarze), ale miesiąc temu po raz pierwszy dostałem możliwość komponowania...
  11. Solan7

    Forumowa stronka na FB

    Forumowa stronka na FB Ostatnio stworzyłem na facebooku grupę forumowiczów. Możemy się tam wymieniać najważniejszymi informacjami, ustalać spotkania, i przede wszystkim poznać się od nieco bardziej "prawdziwej" strony niż tutaj. Każdego chętnego by dołączyć zapraszam, musi tylko wysłać mi PW z...
  12. Solan7

    Gra planszowa WIEDŹMIN - by Solan7

    Gra planszowa WIEDŹMIN - by Solan7 Witajcie ;) Wreszcie nadszedł czas, bym mógł podzielić się z Wami swoim największym projektem. Mówiłem do tej pory, że pisanie książki spowalnia mi nauka, jednak to tylko połowa prawdy. Przez ostatnie pół roku pracowałem nad grą przygodową na podstawie książek...
  13. Solan7

    Powieść na podstawie gry "Wiedźmin"

    Powieść na podstawie gry "Wiedźmin" Witajcie ;D Jakiś czas temu pisałem na forum, że fajnie by było, gdyby powstała powieść na podstawie gry komputerowej "Wiedźmin". I postanowiłem ją napisać. Może i nie jestem jakimś doświadczonym pisarzem (tydzień temu skończyłem 18 lat :harhar:)...
  14. Solan7

    Powieść na podstawie gry "Wiedźmin"

    Powieść na podstawie gry "Wiedźmin" do usunięcia.
Top Bottom