Search results

+
  1. K

    Ile razy przeszliście grę?

    Raz, grę mam od dwóch tygodni. Było to na normalnym poziomie trudności. Teraz próbuję na łatwym, a później z kolei na trudnym
  2. K

    Najbardziej nie lubiana/denerwująca postać w grze

    Babcia od Shani. - Denerwująca, nie z powodów, jakie tutaj podaliście. Spokojnie dałem jej na jedzenie dla kota, upiłem ją (piwo, po prostu piwo!) ale...no, patrzałem sobie w jej domu szafki, a ona co raz do mnie podchodziła (nawet do niej nie zagadując) i "A witaj, złociusieńki, zapraszam na...
  3. K

    W3: Obawy

    I niby za co zostałem upomniany? Za to, że na każdego crass2012 patrzy z góry?! Uważa się za pana na tym forum i po prostu nie czyta argumentów innych. Po za tym posty typu "ponawiam prośbę o ponowne przeczytanie moich postów" są tak głupie, że aż krew mnie zalewa. Wszystko wie najlepiej. To, co...
  4. K

    Zniknięcie Alvina - chronologia wydarzeń

    Już pisałem kolejne wyjaśnienie, miałem je już napisane, gdy zrozumiałem, że to nie ma sensu...Skoro był z nią w domu i się uczył, to kiedy kuźwa mać niby miał go porwać Magister? Jedyne możliwe wyjaśnienie to takie, że Azar Javed na początku zrobił iluzję Magistra z jakiegoś Salamandry, a w tym...
  5. K

    Wiedźmin 3: system walki

    crass2012 pieprzysz głupoty których już po prostu nie da się czytać. Przeczytaj na spokojnie ten post i napisz, czy zmiany są tylko kosmetyczne czy bardzo duże... Kosma2014 Proszę zachowywac podstawowe zasady kultury w rozmowie. Sformułowanie "pieprzysz głupoty" do nich nie należy. zi3lona A...
  6. K

    Problemy z rejestracją gry

    Skoro już raz kupiłeś grę, możesz spokojnie pobrać pirata. Nikt przecież nie będzie bulił dwa razy za to samo.
  7. K

    [W1] [1] Scabbard mod ~ Pochwy na miecze! [LINK NIE DO ZDARCIA]

    Ciebie to najlepiej niech zbanują, to co piszesz też mija się z regulaminem forum. Po kij pisałeś w temacie od PBW milion postów o jednym i tym samym, a nie mogłeś zaszczycić najprostszą odpowiedzią? Taki z ciebie wielki pan i władca tego forum? SMiki55 Jeden normalny - dzięki za link, sam...
  8. K

    [W1] [1] Scabbard mod ~ Pochwy na miecze! [LINK NIE DO ZDARCIA]

    gregmastergruda Skoro grałeś w wersję, że pochwy pojawiały się u NPC, to się niczemu nie dziw. Skoro ten mod, dodający pochwy tylko Geraltowi, obciąża mocno grę, to co dopiero gdy każdy taki typowy NPC będzie je miał.
  9. K

    [W1] [1] Scabbard mod ~ Pochwy na miecze! [LINK NIE DO ZDARCIA]

    Ale cóż to za news? Po prostu odświeżamy dział Mody i przygody do Wiedźmina 1...Bo to co jest teraz to tragedia. Linki zgaśnięte itp. więc trzeba je odświeżyć, czyż nie? Bo co teraz na tym forum znajdziesz, podaj mi jakieś pięć modów. Jedyny to jest chyba PBW, z graficznych jeszcze retextury...
  10. K

    [W1] [1] Scabbard mod ~ Pochwy na miecze! [LINK NIE DO ZDARCIA]

    [W1] [1] Scabbard mod ~ Pochwy na miecze! [LINK NIE DO ZDARCIA] Witam. Więcej o modach (uwaga wiele bzdurowania o tym, po co wrzucam mody do Wiedźmina) ((i tak nikt tego nie przeczyta)) O modzie: Krótkie info: Mod dodaje pochwy na miecze. Małe urozmaicenie, jednak wiele osób nie może bez...
  11. K

    [W1] Hack na pieniądze.

    Dodany sposób na większą ilość expa...
  12. K

    [przygoda] Pamiętnik Janka - pytania odnośnie przygody

    Ma ktoś może tę przygodę?
  13. K

    Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

    Przepraszam, że się wwalam w temat. Ten mod o Wiedźmince Madzi ( :P ) będzie do W2 czy W1? Będzie to "Dodatkowa przygoda", tak? Jeszcze nie pobrałem PBW ale może poczekam na ER. Ta tekstura Eskela wygląda na prawdę świetnie. ♥
  14. K

    Zniknięcie Alvina - chronologia wydarzeń

    Moje przypuszczenie jest takie, że gdy ty, Triss, Leuvardeen i Twój sojusznik byliście w "Nowym Narakorcie" ustawiając plan ataku (zresztą, i tak był już ustawiony jeżeli idzie z tobą Zygfryd), w momencie kiedy Triss teleportowała Ciebie + Sojusznika, Magister wyczuł sytuację, by porwać potężne...
  15. K

    Problemy z sefirami, sefiry

    Dzięki, po prostu Kapliczka Melitele zakryła ten Obelisk ;) Ja pierdziele (nie mogę zmienić tego słowa, sorry) już chciałem płakać na forum, że sama mi zaginęła kolejna sefira, a tu hyc, była w takim miejscu co nie patrzyłem. :P
  16. K

    Problemy z sefirami, sefiry

    Gdzie jest Obelisk Ghe'Vrath? Nie mam go niestety zaznaczonego na minimapie. Asaimp Przed założeniem nowego tematu proszę poświęcić chwilę i poszukać, czy taki już nie istnieje. W przypadku Wiedźmina 1 jest niemal pewne, że znajdzie się jakiś wątek, gdzie można się dopisać. Vattghern
  17. K

    [W1] Hack na pieniądze.

    No chyba prościej pobrać ten program, i zrobić wszystko w minutę, nie? Czy lepiej od nowa instalować starszą wersję Javy, (bo nowej save editor nie obsługuje) szukać go do odpowiedniej wersji... Po za tym już pisałem, że jak ktoś ma zamiar pisać o psuciu sobie gry, to życzę miłej gry i do widzenia.
  18. K

    [W1] Hack na pieniądze.

    [W1] Hack na pieniądze. NA SAMYM POCZĄTKU CHCIAŁBYM NAPISAĆ PIĘĆ SŁÓW - MASZ OBRAŻAĆ - NIE WYPOWIADAJ SIĘ Witam w tym poradniku do Wiedźmina 1. Chciałbym zaprezentować, jak wklepać sobie dowolną ilość kasy. [Dowolną = niestety max 450000] i jak wklepać sobie w minutę lub dwie level 50 (a nawet...
  19. K

    prośba Oda

    Niektórzy grają na FCR a tam walka jest o wieeeeeele utrudniona. Tak gwoli ścisłości. ;)
Top Bottom