Search results

+
  1. W

    Walka z Dettlaffem

    Hej, mnie z kolei ostatni faza kojarzy się z bossem Malachai, The Nightmare z gry Path of Exile, też musisz zniszczyć trzy serca w czerwonej scenerii.
  2. W

    Co to za kocur?

    Wiecie Ciri mogła patrzeć z innego czasu czy miejsca, bo śmiem twierdzić, że w jednej chwili mogą być 2 Ciri na globie jedna akurat śpi i ogląda drugą. Na scene picia mogła patrzeć z momentu, gdy napotykała białe zimno. :D
  3. W

    Co to za kocur?

    To Ciri kiedy śni. Edit. Nawet gdy była na jednym kadrze z tym kotem to wydaje się jakby była nieobecna.
  4. W

    Gra zamyka się w losowych momentach

    Hej, miałem taki sam problem po zainstalowaniu dodatku (przez 1/5 dodatku miałem 4-5 wyjść). Dopiero przeinstalowanie/zaktualizowanie sterowników grafiki zdało się usunąć problem (bo przez resztę dodatku wraz z znajdkami nie odnotowałem problemu). Mam GTX 750 Ti czyli może być wina starych...
  5. W

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Fajnie, poczekam na to 1.07 zanim zaczne wezmę się po raz trzeci za grę.
  6. W

    Obrona Kaer Morhen (i nie tylko) [SPOILERY] - przemyślenia

    Mnie przypomina to trochę śmierć Deckarda Caina. Podobieństwo jest - ostatni ze starej gwardii zgniecony jak robak; ginie na oczach protagonistki, która zwała go wujkiem. Jednak klasa z jaką ginie Vesemir i poczucie spełnienia zemsty pomogły mi znieść to lepiej.
  7. W

    Dlaczego nie MMORPG??

    By rozszerzyć dyskusję dlaczego nie MMO. Jest takie powiedzenie w biznesie "wyróżnij się albo giń". Yatimatakarashi Mówisz, że mogą kontynuować single player? hmm... Mam taką opinię: Diablo 3 jest najlepiej mówiąc średnie, właśnie dlatego, że Blizzard wypuścił WoW-a i nadal nad nim pracuje...
  8. W

    Dlaczego nie MMORPG??

    Co do mmo to odpada, bo tutaj masz tylko 2 klasy, które są OP wobec reszty. To i tak lepiej niż w świecie Harrego Pottera - gdzie masz jedną klasę postaci... Przyznaje, tryb co-op byłby świetny... Postawiłem teraz żonkę przed kompem i gra na poziomie opowieści, gdzie i tak nie daje rady :D. Za...
  9. W

    Dziękuję developerom!

    Dziękuję. Brak mi słów, nie wiem jak mam wyrazić zadowolenie z przejścia tej gry. Więc może zarysuję trochę moich odczuć: Fabuła mnie zauroczyła. Perfekcyjna atmosfera, szczególnie w Velen i na Skellige. Pierwszy obszar pokazał mi jakim byłbym naiwnym wiedźminem. Oszołomił folklorem, ukrytymi...
  10. W

    Wiedźmin 3: alchemia

    1.Regeneracja życia to akurat nie problem alchemii, tylko jedzenia. Zamiast regenerować 10% życia w 5sek, powinno 50% w 3min. Ilość zjadanego żarcia w walce jest karykaturalna !!! Tracę więcej pieniędzy na zakup jedzenia niż naprawę ekwipunku. 2.Co do systemu auto uzupełniania to widzę i...
  11. W

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Powstało poprostu poczucie falstartu. CDPR chciał wzorować odwoływał się na dodatków z poprzedniej epoki. Te nigdy nie były do kupienia przed premierą podstawki. Jednak nie ma się co dziwić, w czasach cyfrowej dystrybucji.
  12. W

    Serca z Kamienia oraz Krew i Wino - dwa olbrzymie dodatki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Ciekawe, czy Geralt będzie mógł wyjąć z banku swoje oszczędności z poprzedniej wizyty w krainie winnic. Ogłosili to by ludzie mogli kupić expansion pass na steamie.
  13. W

    Wiedźmin 3: alchemia

    Teraz obawiam się, że większość receptur nawet nie będzie znajdkami. Pewnie dostaniesz przy zleceniu na konkretnego potwora (podobnie jak z krakenem w W2). A wtedy to nawet nie wiem czy możemy tu mówić o jakimkolwiek postępie.
  14. W

    Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015! Zobacz nowy trailer!

    Yennefer, po co dawali by jej inny kaptur w DLC.
  15. W

    Ślad

    No i nasi nie wygrali !
  16. W

    Ślad

    Może chodzi o tego co zdradził Dziki Gon (Aramila) ?
  17. W

    Kościany poker - online

    Naprawdę świetna. Troszeczkę tylko zmian technicznych by efektywniej ją prezentować. Patrząc na to dzieło widzę, że samej planszy (modelowi) przydałoby się nawet więcej podrasowania... Sam pracuje nad GUI, cienias ze mnie... Ale mam już klarowną koncepcje.
  18. W

    Kościany poker - online

    Aktualizacja, można pograć w pre-alfe. Login: Twój nick, Hasło: test Jak się zalogujecie możecie zaprosić kolegę by pyknąć meczyk. Po do gry trzeba dwojga ;).
  19. W

    The Witcher 3 Alchemy System

    Seriously they should consider changing it name to homeopathy system. There were be any confusion. Look your self on google graphics "homeopathy". There are some herbs and apparatus to make some potions. Almost the same. But almost make a difference. And the most important. In core of...
  20. W

    Kościany poker - online

    Uaktualniłem klienta, teraz już zaczyna przypominać kości. Praktycznie jestem gotowy wyświetlać każdy stan gry. Brakuje serwera, który da klientowi działać w pełni (do przyszłego weekendu powinno być zrobione). Jak widać gierce przede wszystkim brakuje grafik: planszy i lepszych kostek. Mógłbym...
Top Bottom