Search results

+
  1. M

    Powrót Białego Wilka - Problem z Salamandrą

    Powrót Białego Wilka - Problem z Salamandrą Witam. Aktualnie przechodzę sobie Wieśka z modem "Powrót Białego Wilka". Doszedłem do momentu, gdzie po znalezieniu klucza do opuszczonej chaty w kieszeni Olafa, muszę biec do kryjówki Salamandry. No i wszystko jest ok, do momentu, kiedy wchodzę do...
  2. M

    Piniondze w Wieśku 2 na mrocznym.

    Piniondze w Wieśku 2 na mrocznym. Witam ludziska. Już kiedyś grałem w Wiedźmaka 2 na mrocznym, ale nie mogłem pokonać Kejrana, więc mam do was pytanie. Czy da się jak najszybciej przed walką z tym bydlakiem nazbierać pieniądze na ten specjalny rynsztunek, który można zrobić u krasnoluda...
  3. M

    Nie da się uruchomić gry na GOG!

    Nie da się uruchomić gry na GOG! Witam witam. Kupiłem sobie na GOGu wiedźmaka 1. I co? Wypruwam sobie żyły i dojść nie mogę jak to cholerstwo uruchomić przez GOGa/launcher. Jeszcze, kiedy próbuję odpalić przez plik "witcher" to jakoś idzie. Ale mam w każdym możliwym miejscu wpisane...
  4. M

    Mody na XBOX 360.

    Mody na XBOX 360. Witam, witam. Zwracam się do was z małym zapytaniem nurtującym mnie od momentu kiedy szukałem powodu by wrócić do Wiedźmina 2 - czyli od jakichś 5 minut. Ale mniejsza z tym. Czy jakimś cudem da się grać w modyfikacje do Wieśka 2 na XBOX 360? Kojarzę, że w przypadku Skyrima na...
Top Bottom