Search results

+
  1. R

    Najszybszy sposób na osiągnięcie 21 rangi, z takim zagraniem nie miałem żadnych szans

    Najszybszy sposób na osiągnięcie 21 rangi, z takim zagraniem nie miałem żadnych szans
  2. R

    [OB] Dobre pojedyńcze zmiany, zapowiedzią dominacji jednej nacji?

    [OB] Dobre pojedyńcze zmiany, zapowiedzią dominacji jednej nacji? Mam nadzieje, że się mylę, lecz to co widzieliśmy na przedwczorajszym streamie budzi pewne obawy. Z sytuacji gdzie mamy w 4 frakcjach grywalne decki zapowiada się, zmiana na 1 grywalną frakcję Potwory, dla pasjonatów zostanie...
  3. R

    Błąd, Sheala de tancarville nie rzuca z ręki wszystkich brązowych kart specjalnych

    Błąd, Sheala de tancarville nie rzuca z ręki wszystkich brązowych kart specjalnych Sheala de Tancarville powinna rzucać brązową kartę specjalną z ręki a tego nie robi, przynajmniej w przypadku wzmocnienia, tej karty specjalnej z niebieską fiolką
  4. R

    Mechanika ogólna - błąd koncepcyjny

    Mechanika ogólna - błąd koncepcyjny Witam, Wątek dotyczy bardziej mechaniki niż balansu, więc wrzucam tutaj jeśli jednak się pomyliłem to przenieście jednak do kącika stratega. Gwint jest bardzo fajną karcianką, zdecydowanie lepszą pod względem gameplayu od konkurencji, jednak jednak coś...
  5. R

    Filippa - karta tak silna, że nie pasuje do tej gry, lecz jej umiejętność MUSI zostać

    Filippa - karta tak silna, że nie pasuje do tej gry, lecz jej umiejętność MUSI zostać Witam, W oczy rzuca się ta karta i musi być zmieniona, dlatego, że jej siła jest niewspółmiernie wysoka do wszystkiego co występuje w grze, co sprowadza się do tego, iż wynik gry często zależy czy ktoś ją...
Top Bottom