Aktualizacja 2.11

+
Ta łatka przywróciła stare domyślne ustawienia klawiszy i teraz znowu otwarcie drzazgi włącza radio. A mimo że zmieniam w ustawieniach na inny klawisz , to ciągle mam Z, a nowe ustawienie nie działa. A nic mnie tak nie wkurza w tej grze jak beznadziejna muzyka.
Musisz ręcznie zmienić literę Z. Edytujesz plik o nazwie inputUserMappings w głównym katalogu gry r6/config . Mimo próśb i błagań od kilku lat nie udało mi się przekonać, żeby dodali możliwość większej konfiguralności klawiszy. Dlatego wszystko trzeba samemu robić :C. Powodzenia.
 
W opisie zmian patcha 2.1.1 jest:

"PC
  • Dodano hybrydowe ustawienie wykorzystania procesora, które znaleźć można w sekcji Rozgrywka → Wydajność. Można je ustawić na „Automatyczne” (system operacyjny automatycznie decyduje, jak rozkładać wątki na poszczególne rdzenie) albo „Priorytetyzacja P-Cores” (priorytet dla rdzeni wydajnościowych). Ustawienie domyślne to „Automatyczne”. "
Nie widzę takiej opcji. W ustawieniach w zakładce Rozgrywka → Wydajność mam tylko opcję "Tryb HDD". Coś jest nie tak? Nie widzę dodatkowej opcji "hybrydowe ustawienie wykorzystania procesora". A przecież po aktualizacji w głównym menu mam informację że to wersja 2.1.1
Ktoś miał tak samo? Jakieś rozwiązanie?
OK. Już wiem o co chodzi. Wszystko jest OK. Pełny opis tutaj:

W skrócie - ta opcja pojawia się widoczna w ustawieniach tylko wtedy kiedy posiada się CPU z P-Cores. Mój CPU (i7-9700K) tego nie ma, więc te ustawienie nawet nie jest widoczne - mój temat wyczerpany. Ci co maja odpowiedni CPU doczytają sobie w podanym linku czy warto czy nie.
 
Last edited:
Naprawdę? Hardcap chromu na 450? Nie łatwiej drzazgi dostępne na rynku uczynić 3 do 4 razy droższymi np. 100k €$, a hardcap ustawić na 800 w podstawie, zaś 1k w Edycji Ultimate? Patch zostawił mnie z faceplatem, modlichą Max-tacu, kompresorem od Songbird i Kuroliszkiem. Reszta wylądowała w plecaku. Nawet pancerz podskórny mi ściągnęło. A dotychczas wręcz pływałem w Iconikach.
 
Najzabawniejsze jest to, że nie da się nawet do tych 450 doczłapać.
Mam 60lvl i dzisiaj udało mi się zdobyć 1 legendarny shard (już miałem odpuścić szukanie, bo tak rzadko wpadają) i teraz mam 338. A skąd wziąć resztę? No właśnie.
Powinni zwiększyć częstotliwość dropów, i zrobić tak że dopiero po osiągnięciu 450, przestają się w grze pojawiać (co właśnie zrobili ze skill shardami)
W zrzutach są shardy na pojemność ekwipunku (nie ma ograniczeń), a tu się uparli na 450, ale i tak nie da się normalne do tego pułapu dostać.
 
Last edited:
Też dorzucę swoje 4 grosze. Walka z Hansenem ma BUGa. Po rzucie nożem przez Hansena załącza się przerywnik podczas którego jest on nieśmiertelny (to rozumiem i to akceptuję) ale po tym jak wyrwiemy się z jego uścisku i go zhakujemy unieruchomieniem, nieśmiertelność na nim pozostaje do czasu aż nie zacznie się poruszać (chyba nie musi wykonywać ataku ale nie jestem pewien). Nie jest to coś wielkiego ale jak się tego nie wychwyci to przechlapane. Jest drugi gorszy BUG. A mianowicie jak ma się odpalone przenośne radio (najczęściej jak ma się odpalone radio) i użyje się zamiany życia na pamięć za pomocą umiejętności Anabioza (I nie koniecznie zacznie się hakować), to pasek życia/pamięci zaczyna spadać natychmiast do zera. Jedynym sposobem zatrzymania paska życia, to szybko wszystkich pokonać zapisać grę zanim życie zejdzie do zera i wczytać zapis po walce zanim życie spadnie. Po wczytaniu życie zaczyna normalnie wracać do stanu w jakim powinno się znajdować (nie ważne czy jesteśmy wtedy jeszcze pod wpływem umiejętności Anabioza).
 
Last edited by a moderator:
Po aktualizacji mam problem z zapisem międzyplatformowym.
Na komputerze gram ale nie mogę odpalić tego zapisu na ps5 bo odrazu wywala grę ( błąd CE-108255-1)
 
Nawet jak dodałem sobie brakujące capacity shardy które powinienem w grze zdobyć (użyłem edytora sejwów), ale z jakiegoś powodu ich nie było (4x fiolet i 1 złoty) to mam tylko 360.
Skąd mam zdobyć te brakujące 90, drodzy developerzy? Kolejny nieprzemyślany pomysł, huh?
 
@Alicja.
Zgłaszam błąd nietypowy ale w moim przypadku jest powtarzalny i powoduje wypłaszczanie się tytułu za każdym razem powtarzalność 100%.
Chodzi o sytuacje w której zmieniam mapowanie przycisków na klawiaturze i zmieniam domyślny L-ctrl uniku/zrywu na nietypowy tak to wygląda dla gry czyli boczny przycisk myszy.
Po takiej zmianie gdy chce odczytać jakiś zapis to po załadowaniu gry gdy chce odpalić za każdym razem CTD chyba że zmienię przycisk sterowania na domyślny albo inny w obrębie klawiatury QWERTY albo powiedzmy usunę folder Cd Projekt Red na dysku a w nim user settings ini którego usunięcie resetuje wszystkie ustawienia gry, ale to oczywiste.
 
@Alicja.
Zgłaszam błąd nietypowy ale w moim przypadku jest powtarzalny i powoduje wypłaszczanie się tytułu za każdym razem powtarzalność 100%.
Chodzi o sytuacje w której zmieniam mapowanie przycisków na klawiaturze i zmieniam domyślny L-ctrl uniku/zrywu na nietypowy tak to wygląda dla gry czyli boczny przycisk myszy.
Po takiej zmianie gdy chce odczytać jakiś zapis to po załadowaniu gry gdy chce odpalić za każdym razem CTD chyba że zmienię przycisk sterowania na domyślny albo inny w obrębie klawiatury QWERTY albo powiedzmy usunę folder Cd Projekt Red na dysku a w nim user settings ini którego usunięcie resetuje wszystkie ustawienia gry, ale to oczywiste.
Mam to samo. Pomogło mi usunięcie pliku CChromaEditorLibrary64.dll z folderu \GOG Galaxy\Cyberpunk 2077\bin\x64\.
Wcześniej też udało mi się odpalić jak zmieniłem domyślne klawisze na takie jakie chciałem ja mieć w pliku inputUserMappings.xml znajdującym się tutaj: \GOG Galaxy\Cyberpunk 2077\r6\config\. Ale to raz zadziałało, później znów się gra wywaliła jak coś zmieniłem w samej grze i przestało mi się chcieć bawić. Więc póki co pozostaję przy usunięciu pliku .dll jak wyżej.
 
Top Bottom