Błąd dysku po aktualizacji z 24.03.2017

+
Błąd dysku po aktualizacji z 24.03.2017

Witam. Po pobraniu aktualizacji z wspomnianego dnia oczywiście dochodzi do instalacji łatki. W trakcie pojawia się jednak komunikat "błąd dysku". Ponowna reinstalacja, usunięcie starych plików, zmiana lokalizacji, wyłączenie antywirusa niestety nie pomogło. Proszę o pomoc i pozdrawiam.
 
Powiedziałbym, że masz uszkodzone sektory na dysku, ale, że sam nie jestem w stanie odpalić Gwinta jak i wiele osób z różnych powodów, także ostatni patch jest ostro popsuty ;p
 
no niestety, reinstall goga i gwinta nie pomógł, ja tez mam problem z wywalaniem do pulpitu. :/
 
nic nie pomaga tez mam podobny problem tylko że u mnie gra się odpala tylko do momentu gdzie jest do wyboru "zaloguj" albo "wyjdź z gry"
jednak dalej przejść nie mogę bo te przyciski nie reagują. + na około jest dziwna zielona ramka
 

Guest 3974940

Guest
Dziwne, ale od jakichś dwóch godzin nie jestem w stanie wejść do Gwinta. Po zalogowaniu na GOG przycisk uruchamiający Gwinta zamiast zielonego jest przezroczysty i nie reaguje. Ktoś tak jeszcze ma?
 
a u mnie problem wygląda tak jak w załącznikach i na zdjęciu. Nie wiem co mam robić. blad_aktualizacja.png
 

Attachments

  • output_log.txt
    45.5 KB · Views: 68
U mnie to samo crash za crashem w różnych momentach, reinstalacja systemu, goga, gwinta nic nie dała. Czyżby problemy jak z Wiedźminem 3? kolejny patch coś naprawia ale psuje coś innego.
 

Guest 3974940

Guest
U mnie sprawę załatwił banalny restart maszyny. Ale wcześniej był komunikat, że jest problem z plikiem .exe.
 
el_ah;n8231210 said:
U mnie sprawę załatwił banalny restart maszyny. Ale wcześniej był komunikat, że jest problem z plikiem .exe.

Powiem CI że podziałało :D. O dziwne. dziś gra się uruchomiła bez problemu :D
 

Guest 3974940

Guest
firestone91;n8241580 said:
Powiem CI że podziałało :D. O dziwne. dziś gra się uruchomiła bez problemu :D

Cała przyjemność po mojej stronie. ;)

 
Top Bottom