Brak dźwięku w dialogach, napisy i dźwięk z otoczenia są.

+
Hej, mam problem tego typu, że nie ma dźwięku jak postacie ze sobą rozmawiają. Dźwięk z otoczenia tzn. chodzenie, strzelanie itp. są słyszalne. Kiedy wchodzę w ustawienia>język to pole Audio jest puste bez możliwości wyboru języka rozmów. Proszę o szybką pomoc.
 

Attachments

  • 271583358_264678249089034_4440249650813278498_n.jpg
    271583358_264678249089034_4440249650813278498_n.jpg
    180.6 KB · Views: 84
Hej, mam problem tego typu, że nie ma dźwięku jak postacie ze sobą rozmawiają. Dźwięk z otoczenia tzn. chodzenie, strzelanie itp. są słyszalne. Kiedy wchodzę w ustawienia>język to pole Audio jest puste bez możliwości wyboru języka rozmów. Proszę o szybką pomoc.
Brakuje najwidoczniej paczki językowej. Zrób weryfikację plików w GOG Galaxy powinno Ci pobrać brakujące pliki. Jesli nie bedziesz je musiał pobrać ręcznie
 
Witam, mam ten sam problem kupiłem wersje pudełkową w media expert zastanowiłem i brak dźwięku. Zrobiłem spójność pobrałem 4 paczki polskiego jezyka z goda i nadal to samo jakiś pomysł ? dźwięki są tylko polskiego dubbingu brak.
 
Jeśli gdzieś w pudełku jest kod do GOG-a albo STEAM-a (a powinien być), to proponowałbym z niego skorzystać. Po zarejestrowaniu gry na koncie GOG lub STEAM będziesz mógł pobrać jej najnowszą wersję z sieci. Ta już powinna działać (w miarę) normalnie. Gra cały czas jest naprawiana, ale grać się da.
 
Hej dzięki za odp. Zarejestrowałem na gogu pobrałem wszystkie patche... nadal to samo. Problem w tym ze jak pobieram z goga polski jezyk do wersji 2.0.0.51 pisze ze patch nie wspiera Twojej wersji to jest masakra przeszedłem 1 i 2 ale chyba 3.. nie dam rady... poczatek gry i brak dobbingu... jakieś sugestie ?
 
Hmm... Spróbuj wejść na gog.com, zalogować się, ustaw kursor (nie klikaj) nad swoim nickiem, z listy która Ci się rozwinie wybierz "gry", wyszukaj Wiedźmina 3, kliknij na niego i pobierz oraz zainstaluj 4 części "Polish language pack".
Ale może najpierw przejrzyj menu gry (to przed wyborem sejwa lub nowej gry) i sprawdź Opcje > Wybór języka. Ja mam "Napisy - włączone", "Język napisów - polski", "Język dubbingu - polski".
 

Lexor

Forum veteran
Nowa wersja W3 (4.00) zawiera sporo błędów i z tego co czytałem ma chyba wbudowany język polski / do niej nie ma paczek językowych.

Na GOGu w dodatkach masz starą wersję (1.31) plus paczki językowe - póki co zainstaluj starą wersję plus polską paczkę, powinno Ci zadziałać. Nową wersję może naprawią za kilka tygodni / miesięcy.
 

Lexor

Forum veteran
Nawet reinstalacja starszej wersji W3 nie pomogła? W takim razie to raczej wina Twojego sprzętu/systemu niż samej gry.
 
Ścieżka, którą podałem w poprzednim poście prowadzi do "zapasowego offline instalatora gry". Jak pobierzesz wszystkie pliki i je zainstalujesz, to będziesz miał Wiedźmina 3 w polskiej wersji 1.32, która działała najstabilniej i nie sprawiała żadnych problemów.
Wesołych Świąt!
 
Top Bottom