SOLVED Brak materiałów (Tryb mroczny)

+
Brak materiałów (Tryb mroczny)

Od jakiegoś czasu próbuje zebrać pełny rynsztunek "wiarołomcy", lecz brakuje mi 14 ćwiekowanych skór i nie wiem gdzie je zdobyć, a okradłem już chyba wszystkie domy.
Gram na ścieżce Iorwetha i nie jestem pewny czy mogę w kolejnym akcie dokończyć ten rynsztunek, ponieważ jak przystępuję do bitwy pod vergen to wyświetla mi niepowodzenie misji na zebranie pełnego rynsztunku.
 
Pamiętam, że radziłem sobie z tym głównie za pomocą craftingu. Na tym etapie powinieneś już znaleźć receptury na inne surowce, w tym ćwiekowaną skórę. Poszperaj też u sprzedawców.
 
Tutaj crafting przede wszystkim. Tajemniczy kupiec posiada te receptury w tańszej cenie. Jedyne czego potrzebujesz w wielkich ilościach to sukno, skóra, olej oraz diamentowy pył.
 
No właśnie tak zrobiłem, ale nie mam składników na te przedmioty.
Edit; Wszystko mam oprócz oleju i trzech rud srebra, a wcześniej zniszczyłem gniazda trupojadów w kopalni i przez to nie mogę tworzyć tego oleju.
 
Last edited:
Kahali;n10411852 said:
No właśnie tak zrobiłem, ale nie mam składników na te przedmioty.
Edit; Wszystko mam oprócz oleju i trzech rud srebra, a wcześniej zniszczyłem gniazda trupojadów w kopalni i przez to nie mogę tworzyć tego oleju.

Trupojady, konkretnie utopce powinieneś znaleźć za murami Vergen jak wyjdziesz przez bramę od strony rzeczki i wodospadu. Powinno pałętać się kilka przy brzegu. Próbuj co jakiś czas zaglądać też do kupców, ich asortyment odnawia się co kilka dni.
 
Nie wiedziałem, że przedmioty u kupców się odnawiają.
Dziękuję wszystkim.
 
Last edited:
Top Bottom