Cyberpunk wersja 1.22 Trofeum Bywalec nie wpadło

+
Cześć Grałem ostatnio w Cybera i W każdej dzielnicy lokacji odkryłem wszystkie Punkty. szybkiej podróży dosłownie wszędzie wszystkie które są wymagane do zdobycia Osiągnięcia niestety pomimo tego że zwiedziłem całe night city... na 100% trofeum mi nie wpadło ktoś się orientuje o co może tu chodzić jak to naprawić lub czy ktoś ma na to sposób czy może ominąłem jakieś punkty i ich nie znalazłem dla tego gra mi nie zaliczyła i trofka nie wpadła na konto ? jeśli tak to nie mam pojęcia w jakim miejscu nie odkryłem jeszcze tych Fast Travelów xd :) Miał ktoś podobny problem i czy ma ktoś na to rozwiązanie Ogrywam na PS4 Aktualizowana gra do wersji 1.22
 
Tu masz fajny poradnik jak zdobyć dane osiągnięcie. Wyszukaj "Bywalec" i porównaj swoje punkty szybkiej podróży z tymi co są zaznaczone na mapie. Tu masz link.

Znalazłem jeszcze takie coś. Wpisz słowo bywalec i wyszukaj 2 punkty szybkiej podróży na Badlandach. Masz je zaznaczone na mapie pod tym linkiem.
 
Tylko wiesz Jeden punkt szybkiej podróży na Badlandach Mam widoczny drugiego już nie tam gdzie wcześniej mieli obóz i się przenieśli tego punktu mi nie pokazuje wcale jego tam nie ma w tej lokacji xd dodatkowo znalazłem kolejny punkt Opuszczony Parking Niedaleko Stadionu w Pacifice i drugi Punkt Kontroli Granicznej A mimo to nadal nic xd cała mapa jest pokryta Niebieskimi Fast travelami a trofeum nadal nie wpada xd te dwa punkty o których mówisz już dawno je Odkryłem bo byłem w okolicach Pól naftowych podczas Misji więc nie wiem co jest grane :D
 
Znalazłem jeszcze taki wpis na pewnym forum. Może ci pomoże. Pdobno brakuje tylko 2 konkretnych fast travelów do zaliczenia osiągnięcia.
 
Top Bottom