Darmowa wersja próbna Cyberpunk 2077 — najczęściej zadawane pytania

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Chcesz wypróbować Cyberpunka 2077? Oto odpowiedzi na pytania, które możesz mieć na temat darmowej wersji próbnej:

Na jakich platformach dostępna jest wersja próbna?

Wersja próbna dostępna jest na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Kiedy dokładnie dostępna będzie wersja próbna?

Wersja próbna będzie dostępna od czwartku, 28 marca od godz. 16:00 do poniedziałku, 1 kwietnia, do godz. 8:59.

Jak długo mogę grać w ramach wersji próbnej?

Możesz grać w wersję próbną Cyberpunka 2077 przez 5 godzin.

Czy mogę przejść wersję próbną kilka razy?

Na jednym koncie możesz przejść wersję próbną tylko raz. Po 5 godzinach rozgrywki wersja próbna się zakończy i nie będzie dłużej dostępna.

Czy będę mieć możliwość przeniesienia zapisów stanu gry z wersji próbnej do pełnej wersji gry, jeśli zdecyduję się na jej zakup?

Tak! Jeśli zdecydujesz się na zakup pełnej wersji gry będziesz mieć możliwość przeniesienia do niej swoich zapisów stanu gry z wersji próbnej.

Mam podstawową grę, czy mogę wypróbować dodatek Widmo wolności?

Wersja próbna obejmuje jedynie podstawową wersję Cyberpunka 2077.

Ile muszę mieć wolnego miejsca aby zainstalować wersję próbną?

Wersja próbna wymaga zainstalowania pełnej gry, która ma ok. 99.3 GB na PlayStation 5 i ok. 103 GB na Xbox Series X|S.

Dzielę z kimś konsolę — czy oboje możemy zagrać w wersję próbną na tej konsoli?

O ile macie osobne konta, możecie grać w wersję próbną na tej samej konsoli.

Cyberpunk 2077 nie jest dostępny w moim regionie, czy mogę zagrać w wersję próbną?

Wersja próbna dostępna jest w tych samych regionach w których dostępna jest gra Cyberpunk 2077.

Czy aby zagrać w wersję próbną potrzebna jest jakaś subskrypcja?

Wersja próbna jest dostępna za darmo dla wszystkich użytkowników PlayStation 5 i Xbox Series X|S i nie wymaga żadnej subskrypcji. Jednym wyjątkiem są Niemcy, gdzie właściciele PlayStation 5, którzy nie posiadają subskrypcji PlayStation®Plus będą musieli zapłacić małą opłatę, która nie podlega zwrotowi, w wysokości €0.15, ze względu na zasady SIE.

Czy będzie wersja próbna na PC?

Nie. Z powodów technicznych, nie jesteśmy w stanie zapewnić wersji próbnej na PC na tych samych zasadach co na konsolach.
 
Top Bottom