Gra Plus

+
Komunikat o nowych możliwościach Gra Plus po ukończeniu gry, wszystko fajnie tylko że te opcje są niedostępne, można tylko po prostu wybrać nową grę od początku, tak jak było. Nowe opcje o których informujecie nie działają, nie można ich wybrać ( PC ze Steam, i7 , Nvidia 1660 i
 

Attachments

  • 20221222_183655.jpg
    20221222_183655.jpg
    838.1 KB · Views: 17
  • 20221222_183858.jpg
    20221222_183858.jpg
    330.7 KB · Views: 15
Nowa Gra Plus jest dostępna wtedy, gdy ukończyłeś grę i dysponujesz zapisem z końca rozgrywki. Nie można wybrać NG+ jeśli skończyło się grę "kiedyś", a od tamtego czasu robiło się reinstalkę gry i nie posiada się wymaganego sejwa.
 
Tak, czytałem to, wszystko jest spełnione. grę skończyłem 1 dzień po aktualizacji, mam zapis nowej wersji z końca rozgrywki - aż trzy , bo próbowałem żeby to uaktywnić - niestety NIE DZIAŁA!!
Post automatically merged:

zrzut
 

Attachments

  • Zrzut ekranu 2022-12-22 205503.png
    Zrzut ekranu 2022-12-22 205503.png
    536.8 KB · Views: 23
no byłem na tej stronie ze sto razy, steam też tam odsyła, ale chyba jestem niepełnosprawny bo nie widzę tam odnośnika żeby do nich napisać, tylko same FAQ na głupie i trywialne zresztą tematy
 
BARDZO ci dziękuję, ale nikt nie podawał żadnej informacji, że trzeba coś ściągać i instalować !, z informacji na ekranie wynika że opcja jest po prostu dostępna po ukończeniu gry, i w menu ona jest - tylko że nie można jej wybrać ! - teraz jak najbardziej - dziękuję - nie każdy jest programistą - niektórzy po prostu się bawią i takie informacje ( instrukcje) są obowiązkowe - jeśli się odbiorców którzy płacą traktuje POWAŻNIE - takie jest moje zdanie
 

Attachments

  • 2.png
    2.png
    2.5 MB · Views: 21
BARDZO ci dziękuję, ale nikt nie podawał żadnej informacji, że trzeba coś ściągać i instalować !, z informacji na ekranie wynika że opcja jest po prostu dostępna po ukończeniu gry
Bo tak było do tej pory. Na patchu 1.32 kończyłeś grę, sejw robił się automatycznie i mogłeś od razu rozpocząć NG+. Na wersji 4.0 jeszcze nie próbowałem.
 
Top Bottom