Jak bezproblemowo kopiować wiele elementów?

+

meJKu

Forum veteran
Jak bezproblemowo kopiować wiele elementów?

Mam z tym jakiś problem, rozwiązane pewnie jest banalne. Mianowicie dla przykładu zrobiłem sobie jakieś miasteczko, parę budynków itp. Jak to wszystko za jednym zamachem przemieścić gdzie indziej?
 
Mam z tym jakiś problem, rozwiązane pewnie jest banalne. Mianowicie dla przykładu zrobiłem sobie jakieś miasteczko, parę budynków itp. Jak to wszystko za jednym zamachem przemieścić gdzie indziej?

Kliknij na jeden obiekt (np. dom) przytrzymaj Shift i pozaznaczaj inne. Wtedy możesz przenosić.

#Edit
Pamiętaj, żeby robić na warstwach domy, jest o wiele wygodniej. Możesz też zrobić tak, aby kopiować elementy ze sceny bądź przenosić. Tym razem do wielo- krotniego zaznaczenia używaj CTRL.
 
Last edited:

meJKu

Forum veteran
Tak samo inne pytanko, dlaczego gdy przenosze np. meshe z jednej warstwy do innej to przestają mi się pokazywać w widoku 3d?

EDIT: Oh już widzę... gdy wycinam meshe z jednej warstwy i wsadzam do innej to lokalizacja pokazuje mi się prawidłowo gdy klikne dwukrotnie... Problem w tym, że model jest w samym rogu mapy. To chyba nie tak ma wyglądać?
 
Top Bottom