Kolejny Hotfix na wersję PC jest już dostępny!

+
a no to dobrze, czyli znalazłem sobie też sposób bez medytacji, thnx :)
Powiem Ci, że trochę już w Wieśka gram, ale nie wpadłem na to, by po zużyciu za każdym razem od nowa mieszać eliksiry. Choć w sumie mógłbym, bo mój instynkt śmieciarza karze mi zbierać każde zielsko, nad którym przebiegam i targam teraz zestawy po 500-700 sztuk każdego zioła :LOL:
Powiedz mi, czy ulepszone wersje eliksirów po wyrzuceniu pustej fiolki za każdym razem musisz zaczynać tworząc najpierw według podstawowego przepisu, czy od razu robisz najwyższe poziomy?
 
A coś wiadomo kiedy nowy hot-fix do Wiedźmina z nastawieniem dla poprawek do DX.12/RT bo o ile ja żadnych problemów nie mam, tak kilku znajomych na razie do czasu poprawek raczej ma pograne bo albo sam Wiedźmin się sypie i wwywala albo inne problemy techniczne.

Fajnie jakbyście chociaż w lakonicznym komunikacie napisali.
"Jeszcze w styczniu jakieś poprawki i fixy będą"
 
A coś wiadomo kiedy nowy hot-fix do Wiedźmina z nastawieniem dla poprawek do DX.12/RT bo o ile ja żadnych problemów nie mam, tak kilku znajomych na razie do czasu poprawek raczej ma pograne bo albo sam Wiedźmin się sypie i wwywala albo inne problemy techniczne.

Fajnie jakbyście chociaż w lakonicznym komunikacie napisali.
"Jeszcze w styczniu jakieś poprawki i fixy będą"
Trzeba pytać po angielsku.
Podobno pracują nad poprawką, tak napisał P. Momot na Twiterze i ma już się ukazać niedługo.
 
A pobierałeś wcześniej aktualizację do Edycji Kompletnej 4.0? Cała aktualizacja to nie jest mały pliczek konfiguracyjny, tylko olbrzymi pakiet tekstur oraz wiele innych zmodyfikowanych plików - waży prawie tyle, co cała gra. Jeśli do tej pory siedziałeś na wersji 1.32, to całkiem normalne, że taką dużą kluchę do pobrania. Jeśli oczekujesz pomocy na tym forum, to proponowałbym opanować emocje.

Ekhm... jestem właśnie w Toussaint, gdzie kolory są "w standardzie" tak nasycone, że po ich większym podbiciu chyba spaliłoby mi monitor. Porada celna, ale w Wieśku nie skorzystam ;)


Ale kolega grę z dysku usunął i teraz pewnie dzięki temu do pobrania będzie miał mniej :ROFLMAO:
Kolega już w to po prostu nie gra. Przeszedł wcześniej 3 razy, nabrał chęci zagrania raz jeszcze po zmianach i szybko go twórcy zniechęcili.
 
Trochę pykam w tego odświeżonego Wiedźmina 3, jestem na 21 poziomie, i parę rzeczy na plus zauważyłem. Pierwsza, Kiedyś było tak ż jeśli np Geralt miał poziom 15 a zadanie poziom 9, stawało się ono nieaktywne w tym sensie że można je było zrobić ale nie dostawało się za nie żadnych punktów doświadczenia, teraz jest ta różnica zwiększona do 10 poziomów w górę i w dół. I zauważyłem jeszcze jedną fajną rzecz z tym związaną, kiedyś jak Geralt miał poziom 15 a trafiliśmy na jakiegoś wroga z poziomem 21 to był on praktycznie nie do pokonania, szło go pokonać ale trzeba było mu zadać 1000 ciosów a jak by był tylko o jeden poziom niżej czyli na 20 to normalnie kilka ciosów i po nim i to było głupie, teraz nie dość że mamy te 10 poziomów w dół jak i w górę to załóżmy że 15 poziomowy Geralt trafia na 26 poziomowego przeciwnika i ma on tą czerwoną czaszkę nad paskiem życia to walka z nim jest trudniejsza ale "normalnie" trudniejsza tak jak powinno być a nie tak jak wtedy, do 5 poziomów 3 ciosy a jak już przeciwnik był 6 poziomów wyżej to "milion" ciosów. Teraz to jest jak powinno być, czyli naturalnie stopniowo wzrasta wytrzymałość przeciwników a nie tak sztucznie jak kiedyś nic nic i j...b gość nie do pokonania praktycznie jeśli godzinę się koło niego nie skakało. Zauważyłem też, że to zadanie z Triss co trzeba znaleźć drogę kanałami do portu w tym zadaniu z ratowaniem tych czarodziejów to tam zawsze było miliard szczurów i na najtrudniejszym poziomie nie szło tego przejść. Bo jak cię atakuje 20 szczurów na raz a wystarczy że cię 3-4 razy jakiś dziabnie, a dziabnie na pewno bo skaczą one jak poj....ne, to było po nas, to było praktycznie nie do zrobienia i ja tam zawsze obniżałem trudność gry. Naprawili to i jest tam dosłownie kilka szczurów z którymi nie ma problemu. Tak że ta nowa wersja ma też swoje plusy.
 
Last edited:
Te poprawki to chyba zasługa zaimplementowanego moda FCR, na PC można było z nich korzystać już od lat. :)
 
NAPRAWCIE DX12 Z RT ! ZOPTYMALIZUJCIE TO W KOŃCU ! KOMP ZA 10K I NIE MOŻNA GRAĆ W STABILNYCH 60 FPSACH W FULLHD ? POWAŻNIE ? straciłem wiarę w tę firmę. W next gena zagram za pięć lat jak będę składał nowego kompa, żenada, nie pozdrawiam.
 
Muszę Was pochwalić dobra robota! Przeszedłem sobie jeszcze raz główny wątek i aż się łezka w oku zakręciła nie to co ten serial w Netflixie, czekam na 4 część!
 
Top Bottom