Modyfikowanie pochodni / modifying torches

+
Jak utworzyć pochodnie automatycznie gaszące się po X okresie czasu?
W entity template torchwall01_exterior w głównych properties istnieje CLocationsLights z funkcją AutoSwitch. Myślę że łatwo dałoby się zmodyfikować ją w odwrotnym kierunku. Jak to zrobić?

How can I make torches that switch off after a given amount of time?
In the main properties of entity template torchwall01_exterior one can find CLocationLights with AutoSwitch function. I think it would be easy to modify it to do the reverse. Any hints on how to do that?
 
Chodzi Ci o zapalanie/gaszenie pochodni w konkretnych godzinach czy po jakimś czasie od włączenia konkretnego triggera w grze? Jeśli to pierwsze, to po prostu ustawiasz SwitchOffHour na godzinę o której chcesz wyłączyć pochodnię i gotowe.

Na mapce nad którą pracuję, mam questa w którym po wybraniu odpowiedniej opcji w cutscence, zapala się świeca i pojawiają się nekkery z którymi Geralt walczy.
Możesz spróbować zrobić coś podobnego tylko zamienić 'condition' bloku Pause z 'CQuestInsideTriggerCondition' na coś związanego z zarządzaniem czasem.
1548154176339.png
 
Chciałem zmodyfikować pochodnię by była domyślnie wygaszona a Geralt mógł ją zapalić lecz to zapalenie gasiło by się samo po jakimś okresie czasu. Obecnie odwrotny efekt - domyślnie zapalona, Geralt może wygasić ale odpala się sama po chwili - można uzyskać zaznaczając opcję "AutoSwitch".
 
Top Bottom