Nie zalicza questów z księgi nagród

+
Mam otwarte questy "Ukończ rozgrywki w dowolnym trybie online" dla wszystkich ras - rozegrałem dziś już chyba 10 meczy rankingowych i nadal wszędzie widzę 0/1.. :(
 

Lexor

Forum veteran
Tego typu sytuacje są już w Gwincie standardem. Zespół tworzący grę przerzucił się całkowicie na wyciągnięcie maksymalnego zysku z tego projektu, naprawa błędów przestała mieć jakikolwiek priorytet (ja na naprawę swojego zgłoszonego czekam już od ponad roku), a grupa balansująca (nie)działa w ślimaczym tempie i "trafia" ze swoimi nielicznymi poprawkami jak kula w płot.

Zamiast przejmować się takimi "bzdurami" jak błędy gry, to powinieneś się cieszyć, że ta gra i jej serwery jeszcze działają.
 
Smutne, ale dzięki za informacje.
Post automatically merged:

Smutne, ale dzięki za informacje.

Zgłosiłem problem jeszcze przez stronę support.cdprojektred.com, ale nie dostałem nawet potwierdzenia zgłoszenia supportowego :(
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
Tak jest "od zawsze".
Dopiero jak (jeśli) raczą Ci odpisać to będziesz miał jakikolwiek dowód / potwierdzenie, że wysłałeś zgłoszenie i że dotarło.
To kolejny "kamyczek do ogródka", który był już wypominany "redom" wiele razy i jak widać nic z tym nie robią.
 
Top Bottom