Pochwal się swoim V (edycja "build")

+

Vattier

CD PROJEKT RED
Pokazaliście już swoich V wielokrotnie w pierwotnym wątku:

A jak z buildami? Kim jest wasz(a) V? Potężną rębaczką, zwinnym strzelcem, czy skrytym netrunnerem?

Na start - pozwólcie, że podzielę się buildami, których używałem do nagrywania gameplayu na REDstreams :cool:


Chcecie pokazać MaxTac kto rządzi w Night City tak jak w sierpniowym odcinku? Spróbujcie tego buildu silnego solo!

Pamiętajcie, żeby zainwestować we wszczepy, ogarnąć strzelbę, LKM i coś ciężkiego do pomachania zanim zaczniecie rozwałkę!


A może wolelibyście być trochę bardziej "tacticool" i rozwiązywać sprawy strzelaninami wspomaganymi netrunningiem tak jak we wrześniowym odcinku? Jeśli tak, to spróbujcie builda zwinnego najemnika.

Będziecie potrzebować pistoletu, karabinu szturmowego, snajperki i całej masy dobrych quickhacków pod ręką!
 
Świetny temat. Jestem właśnie w trakcie tworzenia swojego buildu. Moim celem jest uzyskanie kogoś kogo określiłbym mianem cyberpunkowego Bonda. A więc faceta, który zarówno doskonale posługuje się pistoletem (mój absolutny fetysz wśród broni), jak i technologią oraz umiejętnościami hakerskimi, a do tego potrafi działać dyskretnie. Przyznam, że czuję się mocno zagubiony, ale prototypowa wersja buildu dla mojej postaci (pozostawiająca wiele do życzenia) przedstawia się następująco:

cyberbond
 
Mój V zapytany przez ripperdoca czy chce być netrunnerem czy edgerunnerem odpowiedział: TAK. No i wyszedł:

Netedgerunner kryptonim 'Blood mage'

Zamysł jest prosty: odpalamy Anabioze i spamujemy combo hacki na przeciwników. Zuzywamy do tego zdrowie ale od tego mamy biomonitor i pompę krwi która z automatu nas leczy gdy poziom zdrowia osiągnie stan krytyczny. Zwykle zanim przeciwnicy się zorientują że coś nie tak to już leżą.

Narazie potestowane na najwyższym poziomie trudności na zwykłych przeciwnikach. Mam trochę obawy czy nie będzie to Glass cannon na bossach ale zobaczymy.
 
Top Bottom