Poznań Game Arena 2023 (6-8 października)

+
PGA (6-8 października) coraz bliżej.

Ktoś z forumowiczów się wybiera? Ja mam niedosyt po ostatniej edycji więc postaram się być. Może pozwolę sobie na cosplay, ale raczej skromny i symboliczny w postaci jakiejś maski.

Zakładam, że wa związku z bliskim terminem DLC do CP77 gra będzie tam promowana. Na PGA 2019 CDProjekt miał bardzo fajne i duże stanowisko promujące podstawkę - salka kinowa w klimacie architektury miasta otoczona palmami, kolejki były duże ;-)

Z pewnością dobra okazja do promowania DLC, mnie jednak nie trzeba już przekonywać, zakładam i mam nadzieję, że dodatek będzie już wtedy z grubsza ograny!😉
 
Last edited:
Zadecydowane - 3 bilety kupione - ruszamy z bratem i znajomym w sobotę.

Grupa śmiałków wyrysza o 7:20 z Dworca Centralnego w Wawie.
 
Last edited:
PGA wreszcie nadeszło!

Jakby ktoś chciał jutro pogadać (w Dogtown lub okolicach) to zapraszam do potwierdzenia obecności lub odezwania się na priv.

I do jutra!
 
20231007_112523.jpg

Dzieje się :)
Fajnie spotkać dobrych znajomych :D
 
Jeśli ktoś chciałby wiedzieć jak było i myślał czy warto było się wybrać na PGA, to powiem tylko, że było warto. Sporo stanowisk z ciekawymi propozycjami, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie, interesujące panele dyskusyjne i wiele różnych różności, w tym też ludzie z Reda, z którymi można było na luzie pogadać
20231007_135257.jpg

@Sinkey87, fajnie było się spotkać na żywo i pogadać. Jesteś spoko gość. Będzie okazja, to trzeba się spotkać :beer:
 
@Sinkey87, fajnie było się spotkać na żywo i pogadać. Jesteś spoko gość. Będzie okazja, to trzeba się spotkać :beer:
W takim razie zapraszam chociażby w przyszłym roku na imprezy do Warszawy i okolic - Pixel Heaven czy też Warsaw Comic Con :)

Co do ludzi na PGA - super było spotkać kogoś z forum, część redakcji CD-Action, porozmawiać z twórcami indyków czy też większych produkcji. Jak zwykle się nie zawiodłem i spotkałem ludzi z ogromną pasją w tym pracowników CDProjektu. Serdecznie pozdrawiam współautora misji w bunkrze.
 
Top Bottom