Save-y PS4 W3 WH, a Wiedźmin gra roku- problem z wczytywaniem.

+
Witam. Kupiłem W3 dziki gon(cd1), po czym po przejściu stwierdziłem że chcę pograć w dodatki i kupiłem dziś, edycję "gra roku"(cd2), moja PS4 po odpaleniu gry roku, nie widzi "sejwów" z podstawki z pierwszej płyty(cd1), czy jest jaka kolwiek opcja żeby PS4 wyczytała save na GOTY? Plz help :)
 
Witam. Kupiłem W3 dziki gon(cd1), po czym po przejściu stwierdziłem że chcę pograć w dodatki i kupiłem dziś, edycję "gra roku"(cd2), moja PS4 po odpaleniu gry roku, nie widzi "sejwów" z podstawki z pierwszej płyty(cd1), czy jest jaka kolwiek opcja żeby PS4 wyczytała save na GOTY? Plz help :)
Poniższa instrukcja dotyczy przenoszenia zapisów na konsole ze skokiem generacyjnym, czyli PS4->PS5 i według mojej wiedzy (która nie jest kompletna) nie ma możliwości przeniesienia zapisów między edycjami gry katalogowanymi w PS Store jako osobne tytuły - ale możesz spróbować zrobić to w ten sposób i zobaczyć czy zapis, po połączeniu się kontem CDP RED, zaciągnie się z chmury w edycji GOTY przy włączeniu stosownych, opisanych niżej opcji. Po prostu przejdź przez ten proces na obydwu wersjach gry. Może podziała.

Jak mogę przenieść moje postępy do gry zaktualizowanej dla nowej generacji? — Wiedźmin 3: Dziki Gon | Wsparcie techniczne — CD PROJEKT RED
 
Top Bottom