"Skeleton" - powieść w gatunku cyberpunk.

+
Hey,

Chciałbym podrzucić linka do swojej książki zatytułowanej "Skeleton".
Jest to kryminał w gatunku cyberpunk, do którego wykonałem również okładkę.

https://wattpad.com/blazejwilczynski

Aktualnie na Wattpadzie są dwa rozdziały, ale w każdy piątek będę dodawać kolejny. (Wszystkich rozdziałów jest 12).

Mam nadzieję, że może komuś przypadnie do gustu.

Pozdrawiam!

skeleton-forum-02.png
 
Hey,

Trzeci rozdział jest już dostępny na Wattpadzie – wattpad.com/blazejwilczynski

skeleton-forum-3rd-chapter.png



BTW. Na Wattpadzie znajduje się też moja pierwsza książka - "Rockstar". Jest to kryminał z czarnym humorem dziejący się w poznańskim akademiku. Może kogoś zainteresuje :)
Książkę można również za darmo pobrać z www.rockstarbook.pl/ w formatach epub, mobi lub pdf.



rockstar-wattpad (1).png



Opis:

Mikołaj kończy właśnie 30 lat i nie dość, że postanawia iść na studia, to w dodatku zamieszkuje w akademiku. Oczywiście nie jest do końca przekonany do swojego pomysłu, ponieważ jak sam twierdzi, rozpocząć studia i zamieszkać w akademiku w wieku 30 lat, to niemal tak samo jak skończyć osiemnastkę i na drugi dzień zapisać się do przedszkolnej grupy starszaków.
Co więcej, Mikołaj zostaje posądzony o morderstwo, które na początku wydawało się być jedynie samobójstwem w akademikowej kuchni. Wraz z pomagającym mu policjantem musi odnaleźć zabójcę, a co ważniejsze, przywrócić wiarę w stwierdzenie, że „najlepsze imprezy zawsze przenoszą się do kuchni”.
I gdzie tu jeszcze znaleźć czas, żeby zostać gwiazdą rocka?

Pozdrawiam i życzę miłego czytania :)
 
Last edited:
Hey!

Ósmy rozdział już na Wattpadzie!
wattpad.com/blazejwilczynski

skeleton-insta-08.png



Tym razem grafika to moje zabawy z AI (Midjourney). Chyba najbardziej cyberpunkowa rzecz z jaką miałem do czynienia w tym roku.
Ostatnio budzi sporo kontrowersji, ja sam mam ambiwalentne uczucia, ale muszę przyznać, że czasami rezultaty są niesamowite.

Chciałbym też podziękować za 1k wyświetleń "Skeleton".

skeleton-insta-08-1k.png


Korzystając z okazji, życzę również wszystkim Spokojnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
 
Hey,

Trochę to trwało, ale wszystkie 12 rozdziałów "Skeleton" jest już dostępnych na Wattpadzie :)
Miłego czytania!

wattpad.com/blazejwilczynski

Opis książki:

"Gustav Drag jest handlarzem broni w metropolii Shadow Villens i początek 2143 roku nie zaczyna się dla niego zbyt dobrze. Na mieście pojawił się nowy typ wszczepu, co powoduje dwa nurtujące pytania. Dlaczego Gustav nie ma jeszcze tego w swojej ofercie oraz co ważniejsze - kto to zbudował?
W dodatku odżywają plotki o urządzeniu, które pozwala na wymazanie świadomości z dowolnej osoby i wgraniu innej na jej miejsce. To budzi już nieskończoną liczbę pytań. Gustav na pewno inaczej wyobrażał sobie swoje 63 urodziny.
Jest tylko pewny, że nadal nie pofarbuje włosów i będzie palić retro papierosy z prawdziwym tytoniem. Ma też nadzieję, że jego podwójne życie nie wyjdzie na jaw, ponieważ sprzedaż uzbrojenia to jedynie jego praca. Hobby jest już zupełnie inne..."


04-skeleton-okladka.png
 
Hey! Zacząłem pisać kolejną książkę i trzy rozdziały są już dostępne na Wattpadzie.
wattpad.com/blazejwilczynski

Opis książki:

Gdańsk. Początek wakacji. Kiedy w niedługim czasie dochodzi do kolejnego zaginięcia mężczyzny z branży informatycznej, mieszkańcy zaczynają się niepokoić. Czy ofiary były ze sobą powiązane i dobrano ich według jakiegoś klucza?

Dopiero kiedy szef firmy, w której pracował jeden z zaginionych, wyznacza ogromną nagrodę za jego odnalezienie, Czarusia wie, że nie może przepuścić takiej okazji. To nic, że jest czarnym kotem. Posiada zdolności i sprzęt, których mógłby pozazdrościć niejeden detektyw.

Zaczyna się wyścig z czasem, który zabierze Czarusię w najbardziej mroczne zakamarki Gdańska. Czy uda się jej odwrócić przeświadczenie, że czarne koty przynoszą pecha i rozwiązać zagadkę tajemniczych zaginięć?

Miłego czytania!

czarusia-cover_500px.png
 
Top Bottom