Szkicow kilka wujka reseta

+
Szkicow kilka wujka reseta

Dziędobry...tak tu sobie patrzę na te wasze arty i pomyślałem, że też coś wrzucę.Większość z tego to starsze "prace" rysowane ołówkiem - a więc później niestety zeskanowane...Oczywiście nic o Wiedźminie tu nie ma ale jak mnie najdzie to może coś maznę w klimacie i wrzucę.I zwyczajowym: wszystkie prace są mojego autorstwa, wykonałem je osobiście i nie zgadzam się na wykorzystanie w części lub w całości w jakimkolwiek celu bez mojej zgody itp.PS. Proszę szanowną kongregację o rzeczową krytykę - samo stwierdzenie "podoba się / nie podoba się" niewiele mi da ;)PS2. Szkice leżą na fotosiku innej osoby jakby co.Król Jeleni Arndan.Pół-bóg ucieleśniający najwyższe wartości kierujące życiem wojownika - poświęcenie, odwagę i zdecydowanie.Niedokończone. Statek kosmiczny na tle pobliskiej gwiazdy.Zdaje mi się, że coś spaprałem z oświetleniem. Bezduszny.Te istoty przypominają klasyczne doppelgangery. Kilka mieczy.I coś dziwnego - nie pytajcie co bo nie pamiętam. Jeszcze 2 miecze - mniej udane i wariacja na temat podwójnej kosy bojowej. Zainspirowany bestiariuszem do II-ej edycji AD&D smok Taka bestyja - cos nie tak z proporcjami ale coz... zdarza sie ;) I na dzisiaj koncze takim oto claymorem: Świeżo spod Gimp-a:
 
Król Jeleni Arndan.Pół-bóg ucieleśniający najwyższe wartości kierujące życiem wojownika - poświęcenie, odwagę i zdecydowanie.Niedokończone. Statek kosmiczny na tle pobliskiej gwiazdy.Zdaje mi się, że coś spaprałem z oświetleniem. Bezduszny.Te istoty przypominają klasyczne doppelgangery. Kilka mieczy.I coś dziwnego - nie pytajcie co bo nie pamiętam.
 
Statek kosmiczny na tle pobliskiej gwiazdy.Zdaje mi się, że coś spaprałem z oświetleniem. Bezduszny.Te istoty przypominają klasyczne doppelgangery.
 
Hejkafajnie, że chcesz się pochwalić swoimi pracami, mam jednak prośbę - by wątek był bardziej czytelny, używaj opcji edycji (modyfikacji) posta. Ułatwi nam wszystkim życie.Przyjrzyj się jak to wygląda w innych, powstałych w tym samym celu wątkach - nową pracę pokazuje się w nowym poście, gdy minęło już trochę czasu od poprzedniej prezentacji. Ponadto, pierwszy post jest edytowany i w nim przechowywane są WSZYSTKIE dotychczas zaprezentowane prace :)Pozwolę sobie scalić kilka Twoich postów :peace:
 
Iwona said:
Hejkafajnie, że chcesz się pochwalić swoimi pracami, mam jednak prośbę - by wątek był bardziej czytelny, używaj opcji edycji (modyfikacji) posta. Ułatwi nam wszystkim życie.Przyjrzyj się jak to wygląda w innych, powstałych w tym samym celu wątkach - nową pracę pokazuje się w nowym poście, gdy minęło już trochę czasu od poprzedniej prezentacji. Ponadto, pierwszy post jest edytowany i w nim przechowywane są WSZYSTKIE dotychczas zaprezentowane prace :)Pozwolę sobie scalić kilka Twoich postów :peace:
Sorry za ten haniebny falstart obiecuję poprawę ;D
 
Luzik. Nic się nie stało :)Teraz już będziesz wiedział, a nam będzie łatwiej ogarniać wątek i Twoją twórczość :)PS. witaj na forum. ;)
 
reset999 nie będziesz miał nic przeciwko jak zrobię modele 3D tych mieczy i exportuje je do Wiedźmina ???
 
Sebii - a podzielisz się potem? ;)Jak nie zapomnisz wspomnięc potem skąd się wzięły to proszę bardzo ;D
 
reset999 said:
Sebii - a podzielisz się potem? ;)Jak nie zapomnisz wspomnięc potem skąd się wzięły to proszę bardzo ;D
OK ;) Dzięki.Zobaczymy tylko jak te miecze wyjdą :)
 
Top Bottom