[W1] Jak wydobyć retrospekcje z plików gry

+
[W1] Jak wydobyć retrospekcje z plików gry

Witam. Czy jest jakaś możliwość wyciągnięcia z gry i konwersji np. do formatu AVI wszystkich retrospekcji? A może ktoś ma je wyciągnięte z gry? niestety ale oficjalna wiki jest niekompletna, a potrzebuję wszystkich tych retrospekcji, zarówno tekstu, jak i obrazków, a przechodzenie Wiedźmina kolejne kilka razy, gdy matura i wojsko tuż tuż... wiadomo ;)
 
Po pierwsze - gdzie ty tutaj widzisz problem techniczny? Przecież wszystko ci działa. Więc pisanie w tech supporcie jest trochę nieodpowiednie...

Dwa - jak się użyje wyszukiwarki, to się znajdzie. Tutaj (w ostatnim poście) masz wszystko wyjaśnione: http://forums.cdprojektred.com/threads/8470-Where-can-i-find-all-flashback-scenes

Tertio - tyle razy prosiliśmy, żeby tematy nazywać tak, by osoby wchodzące do listy wątków od razu wiedziały, o co chodzi. Jak myślisz, ilu osób załapie twój tok rozumowania po przeczytaniu lakonicznego tytułu "retrospekcje", hm?

Przenoszę do odpowiedniego działu, zmieniam nazwę tematu.
Idź i nie grzesz więcej.
 
Last edited:
Po pierwsze - dział nazywa się "wsparcie techniczne", a nie "rozwiązywanie problemów z grą", dlatego umieszczenie tam tematu było logicznym posunięciem. Notabene podesłany przez Ciebie temat też znajduje się w innym dziale, niż Ty sam przeniosłeś mój, więc sam widzisz, nie ma jedynego słusznego miejsca dla każdego tematu, jeśli można rozumowo uzasadnić jego umieszczenie gdzie indziej. Poza tym skąd miałbym wiedzieć, że do wyciągnięcia tychże retrospekcji należy użyć D'jinii? Kiedyś przez niego próbowałem jakieś tam cutsceny wyciągnąć, ale nie wiedzieć czemu - można było to zrobić tylko z paroma, nawet nie dziesięcioma, dlatego szukałem innego sposobu.
Po drugie - użyłem wyszukiwarki, ale była późna godzina i pomyślałem tylko o przeszukaniu polskiego forum. Wybacz, następnym razem poszukam też w Indonezji, Republice Południowej Afryki i Nikaragui.
Po trzecie - nazwa. Tutaj się zgadzam, źle nazwałem temat i usprawiedliwienia żadnego nie mam.

No i oczywiście dzięki za pomoc w rozwiązaniu problemu ;)
 
Po pierwsze - dział nazywa się "wsparcie techniczne", a nie "rozwiązywanie problemów z grą", dlatego umieszczenie tam tematu było logicznym posunięciem.
No nie do końca. W dziale "wsparcie techniczne" rozwiązujemy problemy z grą jako taką, a nie problemy z modowaniem / wyciąganiem plików z gry / innymi czynnościami, które nie obejmują użytkowania gry jako produktu (w domyśle: do grania).

Notabene podesłany przez Ciebie temat też znajduje się w innym dziale, niż Ty sam przeniosłeś mój, więc sam widzisz, nie ma jedynego słusznego miejsca dla każdego tematu, jeśli można rozumowo uzasadnić jego umieszczenie gdzie indziej.
Inter to inny świat, tam panują dziwne zasady i inna metafizyka. Nie mogę odpowiadać za ich regulacje.

Poza tym skąd miałbym wiedzieć, że do wyciągnięcia tychże retrospekcji należy użyć D'jinii? Kiedyś przez niego próbowałem jakieś tam cutsceny wyciągnąć, ale nie wiedzieć czemu - można było to zrobić tylko z paroma, nawet nie dziesięcioma, dlatego szukałem innego sposobu.
A czy ja wiedziałem? Też nie wiedziałem, ale sobie wyszukałem.

Po drugie - użyłem wyszukiwarki, ale była późna godzina i pomyślałem tylko o przeszukaniu polskiego forum. Wybacz, następnym razem poszukam też w Indonezji, Republice Południowej Afryki i Nikaragui.
Kiedy ja wyszukiwałem, była jeszcze późniejsza godzina. I użyłem Google'a, Luke :p

Po trzecie - nazwa. Tutaj się zgadzam, źle nazwałem temat i usprawiedliwienia żadnego nie mam.
No i oczywiście dzięki za pomoc w rozwiązaniu problemu ;)
Spoko.
 
Top Bottom