Widmo Wolności - przewodnik po grze

+
Wczoraj na koncie instagramowym cyberpunkgame pojawiła się relacja z linkiem do oto takiej pysznej smakowitości: Cyberpunk 2077: Widmo wolności – Przewodnik po grze by CD PROJEKT RED - Issuu . W relacji była wersja angielska, ale po odpaleniu linka na PC dokopałem się do polskiej. Można to za darmo pobrać - wtedy wyświetli się w PDFie w bardzo dobrej rozdzielczośći. Jeszcze się w to nie wczytywałem, ale na pierwszy rzut oka wygląda bardzo ładnie. Aż by się prosiło o reedycję oficjalnego poradnika wzbogaconą o rozdział poświęcony Phantom Liberty.

EDIT: Ok, przejrzałem sobie tę broszurkę. Podtrzymuję zdanie, że całkiem ładnie to wygląda, chociaż za mało ma treści, żeby mogło to pójść do druku. W kilku miejscach jest jakby cenzurowana treść - nie bardzo rozumiem dlaczego. Na końcu znajduje się ciekawa informacja raczej znana w środowisku: "Cyberpunk 2077 w przyszłości doczeka się pełnoprawnej kontynuacji. Gra znana aktualnie pod kryptonimem Projekt Orion w pełni rozwinie potencjał drzemiący w uniwersum świata mrocznej przyszłości."
 
Last edited:
Top Bottom