Wiedźmin 2: Zabójcy Królów dostępny na konsolach Xbox One

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów dostępny na konsolach Xbox One



Gra Wiedźmin 2: Zabójcy Królów jest już dostępna na konsolach Xbox One dzięki funkcji wstecznej zgodności!

Już dziś możecie zagrać w poprzednią część przygód Geralta z Rivii! Wystarczy posiadać płytę z grą na konsolę Xbox 360!

Zapraszamy!
 
Tak z czystej ciekawości (nie mam konsoli) - ta wsteczna kompatybilność konsol pozwala na granie w gry z wcześniejszej generacji w ich pierwotnej formie czy w wyższej rozdzielczości i ilości klatek (zaznaczam, że w żadnym razie nie chodzi mi o remaster)?
 
Gra Wiedźmin 2: Zabójcy Królów jest już dostępna na konsolach Xbox One dzięki funkcji wstecznej zgodności!
Już dziś możecie zagrać w poprzednią część przygód Geralta z Rivii! Wystarczy posiadać płytę z grą na konsolę Xbox 360!

Zapraszamy!
Dzięki, ale mam już wersję GOG, którą swego czasu rozdawano tam za darmo. Trochę mnie śmieszy to przechwalanie się MS wsteczną kompatybilnością. To pewnie dlatego że na moim obecnym PC mogę odpalić 90% tytułów wydanych w ostatnich 35 latach. :teeth: Czyż to nie wspaniałe, Burzo 46?
 
Posiadam tę grę na Steamie, ale chciałabym również na xone. Wybrane kraje otrzymały ją za darmo, czy będzie taka sama możliwość pozyskania jej u nas w kraju?
 
Digital Foundry poświęciło jeden materiał funkcji kompatybilności Xbox ONE. Przetestowali też kilka tytułów (w zestawieniu z ich "starymi" wersjami) - w materiale niestety nie ma Wiedźmina 2, ale i tak (dla zainteresowanych) warto zobaczyć:

 
Ok, udało się, ale musiałam przenieść lokację konsoli do Polski co nie jest mi na rękę i teraz, jak zgaduję, jeśli zmienię region to TW2 przestanie mi działać?
 
Top Bottom