Znak zapytania na Undvik

+
Znak zapytania na Undvik

Cześć, mam problem z jednym ze znaków zapytania na środku Undvik,na zachód od Ruin Dorve podchodzę do niego nic się nie dzieje, korzystam w okolicy znaku ze zmysłów i też nie widzę nic ciekawego.
 
Cześć, mam problem z jednym ze znaków zapytania na środku Undvik,na zachód od Ruin Dorve podchodzę do niego nic się nie dzieje, korzystam w okolicy znaku ze zmysłów i też nie widzę nic ciekawego.

Ale zmienia Ci się ten znak zapytania na "Ukryty skarb"? Bo jak nie to znaczy, że masz jakiś błąd. Z tego co pamiętam trzeba przeszukać trupa który tam leży. Przy nim znajduje się list, który następnie należy przeczytać. Wówczas pojawia się miejsce ukrycia skarbu (na dnie jeziora).
 
Ale zmienia Ci się ten znak zapytania na "Ukryty skarb"? Bo jak nie to znaczy, że masz jakiś błąd. Z tego co pamiętam trzeba przeszukać trupa który tam leży. Przy nim znajduje się list, który następnie należy przeczytać. Wówczas pojawia się miejsce ukrycia skarbu (na dnie jeziora).
No właśnie w tym problem, że się nie zmienia.
 
Mam dokładnie ten sam problem. Znak zapytania nie zmienia się na oznaczenie ukrytego skarbu, a ciała nie ma. Patch 1.08 nie pomógł. Ktoś przeskoczył temat?
@vennecto masz może jakieś rozwiązanie, albo chociaż podpowiedź, może jakieś gusła polecisz? ;)
 
Last edited:
Wybrałem się na Undvik po wizycie u Emhyra a przed Bialym Sadem- pruja tam kule ognia, jakby Triss walczyła z Gonem/ koniunkcja się nie skończyła. Avallac'h zaś stoi spokojnie w wieży i nie chce gadać prócz ,,tak?". Tak ma być? ;)

Co do znaków zapytania - tam gdzie sa elfie ruiny nad jeziorem(kawałek od gryfa na 25 poziomie w zachodniej cześci Velen) można spotkać odradzajace sie upiory i południce- i to miejsce nie odznacza się jako odwiedzone, mimo, że skarb i poboczna misje zrobiłem już dawno. Obok jest znacznik o miejscu mocy, którego nie ma. Tak samo kolejnym pytajnikiem nie do zdjecia jest obozowisko uchodźców gdzieś obok wsi Sworoń. Miałem tak kolejno na 1.06, 1.07 i 1.08 przy dwóch kolejnych przejściach.
 
Co do znaków zapytania - tam gdzie sa elfie ruiny nad jeziorem(kawałek od gryfa na 25 poziomie w zachodniej cześci Velen) można spotkać odradzajace sie upiory i południce- i to miejsce nie odznacza się jako odwiedzone, mimo, że skarb i poboczna misje zrobiłem już dawno. Obok jest znacznik o miejscu mocy, którego nie ma. Tak samo kolejnym pytajnikiem nie do zdjecia jest obozowisko uchodźców gdzieś obok wsi Sworoń. Miałem tak kolejno na 1.06, 1.07 i 1.08 przy dwóch kolejnych przejściach.

To nie bug, znacznik miejsca mocy na minimapie powinieneś mieć z czerwonym trójkątem ukierunkowanym w dół. Miejsce Mocy jest pod ziemią a odwiedzić je możesz w misji Magiczny Kaganek niemal na początku gry. Trzeba w czasie wykonywania tej misji pozwiedzać trochę bocznych korytarzy, jeśli dobrze pamiętam żeby tam przejść już trzeba mieć Oko Neheleni, więc jak tylko Keira Ci je da trzeba się wrócić do jednej ze ścian. Być może można tam wrócić jeśli odnajdziesz wejście, którym wychodziłeś z jaskini na zakończenie tej misji, bo od strony elfich ruin na pewno nie wejdziesz.
 
Faktycznie te dwa miejsca(mocy i skarb z golemem) są OK, wyjście z jaskini jest przy łódce przy jeziorze gdzieś na północny wschód od Stegnów
 
Last edited:
Panowie
Czy coś z tym znakiem na Undvik się ruszyło? Też na niego trafiłem i nic w okolicy nie ma Nie można go aktywować
 
Też mam problem ze znakiem zapytanie na zachód od Ruin Dorve, ktoś coś? Szukałam nawet wejścia do jakiejś jaskini bo może pod ziemią... nic. Nie ma też żadnej łódki w pobliżu tak jak napisał ktoś powyżej. Żadne upiory nie wyskakują...
 
7 lat później... bug dalej nienaprawiony. mam nadzieję, że quest nie jest potrzebny do jakiegoś osiągnięcia
wiesiek.jpg
 
Top Bottom