Znamy już zwycięzcę zamkniętej bety REDkita!

+
Znamy już zwycięzcę zamkniętej bety REDkita!

Zamknięta beta właśnie się zakończyła. Przede wszystkim, chcieliśmy podziękować wszystkim uczestnikom za udział, wsparcie, bardzo istotne uwagi oraz wyrozumiałość. Zamknięta część zakończyła się wybraniem przez nas zwycięskiego moda, który okazał się naprawdę świetny!

Benzenzimmern (modder) wciąż powtarza, że nie jest to jeszcze finalna wersja, ale uwierzcie nam, on po prostu jest skromny – jego praca okazała się naprawdę niesamowita i dostarczy Wam mnóstwo zabawy! Zwycięska przygoda oferuje kilka godzin rozgrywki oraz bardzo ciekawe dialogi. Najlepsze jest to, że Benz zrobił tę przygodę sam, z niewielką pomocą swojej dziewczyny. To się nazywa idealny związek! Philipp dostanie główną nagrodę, którą jest, jedyny w swoim rodzaju, wykuty z najlepszych materiałow, wiedźmiński miecz. Warto też nadmienić, że mod Philippa znajduje się na naszej stronie jako Mod miesiąca.





Zarys historii moda


Yennefer z Vengerbergu, śliczna czarodziejka, w której zakochał się Geralt, po tym jak oboje musieli stawić czoło potężnemu dżinowi, przedstawiła wiedźminowi Triss Merigold. Triss od początku miała się ku Geraltowi. Kilka miesięcy po tych wydarzeniach, Geralt dostał list od Triss Merigold, która, jak się okazuje, potrzebuje pomocy. Mieszek Geralta i jego wiernego kompana, Jaskra, świeci pustkami, więc podążają śladami Triss i trafiają do miasteczka Lykaon w Temerii.
Jaskier, który jest akurat w trakcie pisania kolejnej ballady o wiedźminie, chętnie wybiera się w podróż, jako że Lykaon znany jest ze swojego bogactwa oraz tego, że leży nad rzeką Travą, która wpływa do Jarugi.

O Philippie
Philipp zgłosił się do bety REDkita przesyłając mod do Skyrima “Arheim”, który inspirowany był filmem Event Horizon. Kiedy zaczał pracować nad swoja przygodą do Wiedźmina 2, chciał wpleść swoje pomysły w świat wymyślony przez Andrzeja Sapkowskiego, aby stworzyć przygodę z przerażającym twistem na końcu. Jego celem było stworzenie moda z historią podobną do krótkich opowiadań Sapkowskiego, które dzieją się w podobnym okresie. Dodatkowo, stara się przeanalizować związek pomiędzy Geraltem i Triss. To jak Geralt zareaguje na pojawienie się Triss zależy już od gracza. Philipp jest z Augsburga w Niemczech. Ma 22 lata i chciałby zacząć studia związane z Game Designem. W 2007 zaczął swoją przygodę z Wiedźminem 1, potem szybko uzupełnił swoją biblioteczkę o wszystkie książki jakie były dostępne w jego kraju.
 
Last edited:
No to gratulacje. Wielkie gratulacje. A ten miecz... no czapki z głów. Widziałem go już wcześniej, ale ilekroć go oglądam to wrażenie pozostaje tak samo silne. :)
 

Attachments

  • One.jpg
    One.jpg
    368.3 KB · Views: 53
  • Vegas.jpg
    Vegas.jpg
    198.5 KB · Views: 42
  • El Capitan.jpg
    El Capitan.jpg
    192.5 KB · Views: 57
  • Waterfall.jpg
    Waterfall.jpg
    219.5 KB · Views: 44
  • Winter.jpg
    Winter.jpg
    92.8 KB · Views: 37
  • Dolphin.jpg
    Dolphin.jpg
    437.7 KB · Views: 51
Nie, nie zwyczajnie jakoś milej mieć coś "prawdziwego", a nie tylko ładnie wyglądającego. ;]
 
Last edited:
Yennefer z Vengerbergu, śliczna czarodziejka, w której zakochał się Geralt, po tym jak oboje musieli stawić czoło potężnemu dżinowi, przedstawiła wiedźminowi Triss Merigold. Triss od początku miała się ku Geraltowi. Kilka miesięcy po tych wydarzeniach, Geralt dostał list od Triss Merigold, która, jak się okazuje, potrzebuje pomocy. Mieszek Geralta i jego wiernego kompana, Jaskra, świeci pustkami, więc podążają śladami Triss i trafiają do miasteczka Lykaon w Temerii.
Jaskier, który jest akurat w trakcie pisania kolejnej ballady o wiedźminie, chętnie wybiera się w podróż, jako że Lykaon znany jest ze swojego bogactwa oraz tego, że leży nad rzeką Travą, która wpływa do Jarugi.

Powinno być chyba świecą - błąd pogrubiłem. :) No i gratuluje pomysłu za po maturach od razu pobawię z tą historią. ;) No i oczywiście życzę autorowi dostania się i ukończenia wymarzonych studiów.
 
Świecą mieszki, świeci mieszek :p
 

Attachments

  • C2mUpqCNHEM.jpg
    C2mUpqCNHEM.jpg
    231.5 KB · Views: 44
  • fy0oJzEI0sg.jpg
    fy0oJzEI0sg.jpg
    178.9 KB · Views: 57
  • vcHFJDntd50.jpg
    vcHFJDntd50.jpg
    364.1 KB · Views: 26
@up: [grammar nazi mode: on] :p :p :p

Co do tematu. Gratulacje dla zwycięzcy, a miecz cudo. Zrobić tylko jeszcze pochwę, jakiś ubiór, włosy na biało i można iść na Halloween :D :D :D
 
Gratki dla Philippa! Swoją drogą, czy tylko ja zauważyłem jak bardzo Niemcy ogarniają Wieśka 2? O ile dobrze pamiętam konkurs speedrun Wiedźmina 2 na Mrocznym poziomie trudności też wygrał jakiś Niemiec :D
 
Właśnie zainstalowałam sobie przygodę owego twórcy. Doceniam to, że podjęto w niej niewykorzystany wątek wiedźmina-egzorcysty wieśniaków (aby wiedzieć o co chodzi należy użyć znaku aard na krasnoludzie na moście ALE przed podjęciem się jego questa - efekt hm podwójnie zaskakujący :D). Nie jestem pewna ile w niej świadomych zamysłów twórcy, ale niektóre błędy, że się tak wyrażę - wybitnie mordę cieszą przez bite godziny :).
 
Gratuluję Philipowi, zacna nagroda, jak i praca, którą wykonał.
Czekam z niecierpliwością na efekt końcowy przygody tego autora. ;)
 
PHI :p trzecie forum do ogarnięcia pff :p Gratki i dzięki za tak zacnego moda!
 
Last edited:
gratulacje dla twórcy, a dla CDP RED za pomysł na nagrodę - naprawdę jest zacna
a co do moda, to poczekam aż będzie spolszczony :)
 
Miecz jest zajebisty! :D Gratulujemy, koniecznie muszę zagrać w tę przygodę :) - Jeśli będzie po polsku ; D
 
Oto jestem, by pogratulować zwyciezcy :)

BTW myślę, że można tego newsa wrzucić też na forum wiedźminowe :) Niech się ludzie dowiedzą :p
 
Oto jestem, by pogratulować zwyciezcy :)

BTW myślę, że można tego newsa wrzucić też na forum wiedźminowe :) Niech się ludzie dowiedzą :p

Informacja o wywiadzie ze zwycięzcą już jest na stronie Wiedźmina, ale dziękujemy za czujność:)
 
Top Bottom