Nowy materiał filmowy - Omówienie Aktualizacji Świątecznej

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Nowy materiał filmowy - Omówienie Aktualizacji Świątecznej



Chcecie dowiedzieć się więcej o nadchodzącej Aktualizacji Świątecznej? W takim razie obejrzyjcie nasz najnowszy materiał filmowy! Jason Slama, Lead Programmer GWINTA, Marcin Momot, Community Lead, oraz Nuno Afonso, Lead Gameplay Programmer, wyjaśnią wszystkie zmiany, które pojawią się w GWINCIE: Wiedźmińskiej Grze Karcianej po najbliższej aktualizacji!


 
Last edited:
Wygląda fajnie, nie podoba mi się tylko wygląd wymiany kart. Przy 10 kartach wygląda to ok, ale przy mniejszej ilości tak już nie jest. Rozwiazaniem by było wycentrowanie kart w oknie.
 
Bardzo fajna zmiana. Na duży + te codzienne zadania w końcu jakiś motywacja, aby zagrać więcej niż trzy gry dziennie. Tylko jedna rzecz mi się nie podoba - ekran wymiany kart. Sam pomysł dobry, ale on powinien być na cały ekran lub na środku i powinien mieć czarne tło czy coś w tym stylu.
 
Wszystko zapowiada się bardzo dobrze, ale ja proponuje dodać do fazy wymieniania kart opcje zajrzenia na cmentarze. Czasem chcę spojrzeć jakie karty mi zostały (czy warto coś wymienić) a tu nie mam takiej opcji. Po drugie w historii zagrywanych kart brakuje kilku rzeczy: Kiedy ktoś zagrywa np. Natalisa brakuje mi informacji, jaką kartę wybrał.
Jeśli wprowadzicie te udogodnienia to byłbym wdzięczny (myślę, że nie tylko ja).
 
Dzienne wyzwania - strzał w dziesiątke. Tego brakowało. Można naprawde wykorzystać to w idealny sposób na to, aby ludzie grali na różne sposoby a nie klepali jedno i to samo nawet w zwykłych potycznkach używając mety. Przy takiej ilości kart jaka teraz będzie dzienne wyzwania mogą naprawde wprowadzić różnorodność do potyczek - jeżeli nie będą ograniczały się oczywiście jedynie do zadań typu: zagraj 5 meczy frakcją Nilfgaard. Bo mozliwości są ogromne (typy kart np. maszyny w talii, przeklęci itp. czy też zadania przy użyciu konretnych kart zwykłych czy dowódcy - najlepiej tych najrzadziej grannych, aby je odkurzyć i aby w końcy miały jakiś cel w tej grze).
 
Dobra zmiana. Podoba mi się ten sposób wymiany kart. Narszcie nie będzie trzeba przewijać listy po kilka razy aby upewnić się, że pozbyliśmy się każdej niepotrzebnej karty. Ograniczy to też liczbę pomyłek z kolejnością banowania. :)
 
Względnie zmiany ok ale:
- Fajnie jakby jednak była opcja zostania przy starym wyglądzie itp.
- Dialy questy są ok ale maja swoje wady, nie każdy ma sposobność złożenia grywalnej tali z każdej frakcji stad zmieniłbym warunek wygraj dana frakcja na rozegraj mecze danna talia wygraj powinno mieć zastosowanie ogólne wygraj po prostu kilka meczy, rozegraj kilka meczy danna frakcja ( to jest dość istotne i pozwoli tym zadania mieć znaczenie także dla nowych graczy którzy w danej chwili nie będą w stanie złożyć tali pozwalających wygrywać na potyczkach ) no chyba ze to można zaliczać na bota treningowego to wtedy może być wygraj.
- Kiedy bedzie opcja zmiany premki w nie premke?
- Promocje sklepa może weźmiecie jeden dobry przykład z blizza i z okazji świat dacie każdemu po 5 beczek za free? to jest jedyna rzecz która blizzard robi jak trzeba dają za free boxy :p
- Moze z okazji świat danie opcje kupna beczek za ten bezużyteczny pył który to jest wciskany na każdym kroku każdemu, nie wiem 200 - 300 ba nawet 400 pyłu za jedna beczkę to wciąż dobry interes.

 
Twilightus;n10024091 said:
- Dialy questy są ok ale maja swoje wady, nie każdy ma sposobność złożenia grywalnej tali z każdej frakcji stad zmieniłbym warunek wygraj dana frakcja na rozegraj mecze danna talia wygraj powinno mieć zastosowanie ogólne wygraj po prostu kilka meczy, rozegraj kilka meczy danna frakcja ( to jest dość istotne i pozwoli tym zadania mieć znaczenie także dla nowych graczy którzy w danej chwili nie będą w stanie złożyć tali pozwalających wygrywać na potyczkach ) no chyba ze to można zaliczać na bota treningowego to wtedy może być wygraj.
Wyobraź sobie że dostajesz misję na rozegranie 10 gier daną frakcją co robisz?
1.Wchodzisz do gry i od razu się poddajesz bo nie lubisz tej frakcji i tak 10 razy co daje ci od razu złoto w dość szybkim tempie.
2.Grasz te 10 gier jak najdłużej?
No chyba jasne że wybierzesz tą pierwszą opcję bo będzie szybciej, a co za tym idzie szybciej zagrasz frakcją która ci się podoba.
A chyba nie na tym polega granie w Gwinta.
Najlepiej było by jak by dali aby wygrywać bitwy a nie całą wojnę :)
 
Wszystko fajnie, ale brakuje informacji o dacie wypuszczenia tej aktualizacji. Kiedy pan Kowalski będzie mógł zasiąść do nowego stołu? Święta trwają kilka dni :)
 
No własnie mi też tego brakuje...bo mam już sporo złota i beczek i chciałbym wiedzieć ile jeszcze muszę wytrzymać bo trochę kusi.
 
-zakalec-;n10024391 said:
Wszystko fajnie, ale brakuje informacji o dacie wypuszczenia tej aktualizacji. Kiedy pan Kowalski będzie mógł zasiąść do nowego stołu? Święta trwają kilka dni :)

Pewenie po zakończeniu sezonu oficjalnie wyjdzie nowa aktualizacja czyli koniec roku. Tak by z nowym rokiem zacząć kolejny sezon. Póki co BETA PTR czyli Beta w Becie..taki mały Matrix :)
 
Panowie z CDPR po pierwsze chcę żebyście wiedzieli że uwielbiam tą grę ALE... Niestety ale niemal każda zmiana którą teraz forsujecie graficznie jest znacznie gorsza od obecnego stanu. Nowe UI jest w mojej ocenie koszmarnie brzydkie, sprawia że gra wygląda tandetnie, sposób w jaki karty poruszają się po stole jest okropny, chaotyczny jak z jakiejś taniej japońskiej produkcji, prędkość z jaką pojawiają się efekty np. mgły jest okropna, po co w ogóle te zmiany (?!), te wielkie litery, strzałki, celowniki, znaczki rodem z kreskówek, karty generujące cień... Panowie i Panie z CDPR "nie idźcie tą drogą".
Wystarczy spojrzeć na czat Twitcha co się działo wczoraj gdy zaprezentowaliście nowe UI, spam "UGLY". Na redicie dzisiaj setki komentarzy krytykujących to wszystko o czym piszę powyżej. Właściwie rzecz biorąc to nie widziałem ani jednego pozytywnego komentarza...
Deck Builder jest fatalny również, te zakładki kart rodem z dodatków do hearthstone'a, to w ogóle nie jest czytelne. Dajcie nam widok stołu tak jak to było wcześniej.
Błagam w imieniu, mam wrażenie - 99% społeczności GWINT'a, dajcie nam muligan, w którym nie trzeba scrollować ale w stylu takim jaki jest teraz. Zmieńcie deck builder'a tak żeby pokazywał stół i nie psujcie nam graczom doznań estetycznych z gry. My wcale nie chcemy mieć wrażenia że rzucamy na drewniany stół papierowe świstki. To UI odwraca uwagę od urody kart.
Patrząc na to nowe UI, czcionki itp. przychodzą mi na myśl lekcje z HTML z technikum dawno dawno temu. Jest tak okropnie brzydkie.

PS. I dajcie nam jakiś świąteczny bundle pack żebyśmy mogli wydać trochę pieniążków na grę którą kochamy.
 
^ yup, jakiś świateczny bundle, chętnie rzucę parę groszy. Ale plz przywróćcie długie nazwy kart
 
Mefisto1029;n10024331 said:
Wyobraź sobie że dostajesz misję na rozegranie 10 gier daną frakcją co robisz?
1.Wchodzisz do gry i od razu się poddajesz bo nie lubisz tej frakcji i tak 10 razy co daje ci od razu złoto w dość szybkim tempie.
2.Grasz te 10 gier jak najdłużej?
No chyba jasne że wybierzesz tą pierwszą opcję bo będzie szybciej, a co za tym idzie szybciej zagrasz frakcją która ci się podoba.
A chyba nie na tym polega granie w Gwinta.
Najlepiej było by jak by dali aby wygrywać bitwy a nie całą wojnę :)

Popieram. Wygraj X rund daną frakcja byłoby lepszym rozwiązaniem.
 
Nie byłoby lepszym rozwiązaniem, bo to mówiąc wprost mocno ogranicza nowych graczy, ja rozumiem wy macie to nowi mieć nie muszą
Wygraj nie może być już tłumaczyłem dlaczego nie ma żadnego problemu aby słowo rozegraj zdefiniować jak mecz składający się z minimum 2 rund wtedy takowa taktyka nie zadziała zresztą nikt by tego nie robił biorąc pod uwagę ze wciąż mamy system dostawania nagród za wygrane rundy.
 
Top Bottom