Dołączcie do Świątecznego Polowania!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Dołączcie do Świątecznego Polowania!



Noc zimowego przesilenia, lub "Midinváerne" w języku elfów, to czas kiedy zacierają się granice między światami a powietrze aż trzeszczy od dzikiej magii. Ludzie spędzają tego wieczora czas razem, wręczają sobie podarki... A wiedźmini mają ręce pełne roboty.

Wyruszcie na Świąteczne Polowanie razem z Geraltem z Rivii! Czekają na Was trzy nowe wzywania na dwóch poziomach trudności - jeżeli im sprostacie zostaniecie nagrodzeni tematycznym awatarem, ramką oraz tytułem!

Wydarzenie trwa od 19 grudnia do 9 stycznia.
 
Last edited by a moderator:
Najłatwiejsze do tej pory wyzwania, Chyba 20 minut zajęło. Ktoś za bardzo wziął sobie do serca odnośnie ostatniego, że było dość wymagające.
 
Mam problem z feniksem w drugim trybie, o co chodzi z tą zdolnością odrzucania kart z ręki?

Edit. Już wiem. Można sobie rycerzyka na cmentarz prosto wrzucić zamiast na stół. Ale jazda!

Generalnie izi.
 
Last edited:
McBobek;n10039341 said:
Mam problem z feniksem w drugim trybie, o co chodzi z tą zdolnością odrzucania kart z ręki?

Ci kolesie co zadają obrażenia mogą zadawać więcej jeśli ich wskrzesimy.
 
McBobek;n10039341 said:
3NMHRR OXOTA! Mam problem z feniksem w drugim trybie, o co chodzi z tą zdolnością odrzucania kart z ręki?

Edit. Już wiem. Można sobie rycerzyka na cmentarz prosto wrzucić zamiast na stół. Ale jazda!

O dziwo ja nic nawet nie wskrzeszałem. Wykładałem sobie kapłanki spokojnie za jeden punkt a zimno robiło swoje. Nie wiem czy tak miało być ale zadziałało. Lider ostatni.
 
Ja też tego nie używałem i spokojnie dało się wygrać. Niestety, ale najnowsze wydarzenie rozczarowuje niskim poziomem trudności. Oby kolejne były lepsze, bo poprzednie dwa bardzo mi się podobały i satysfakcja z wygranej była większa.
 
Wedle założenia i tak sam zrobiłem rzucasz mroź potem wywalasz ręcznie bo można tych 3 pajaców na cmentarza następnie ress dwóch potem atrapa w kapłankę i ress 3 i to idealnie zbija feniksa do 39 i django kończy.
 
Dołączam się do głosu, że wydarzenie jest zbyt łatwe. Tryb eksperta powinien stanowić wyzwanie.
 
Z przykrością muszę stwierdzić że tym razem się nie popisali z tym wydarzeniem:/ 10 minut i koniec.
 
Może i tryb ekspercki nie był zbyt trudny (zapewne po opiniach o trudnym wydarzeniu na Saovine), ale to jak zwykle przyjemna odmiana od trybu PvP - no i bardzo dobry głos narratora.
Faktycznie drugie wyzwanie da się przejść bez odrzucania kart; trzeba po prostu rzucić mróz jako pierwszy. Zrobiłem tak, bo nie rozumiałem, w jaki sposób można odrzucać karty. ;)
Chciałem też dodać, że ramka jest naprawdę śliczna!
 
Całość była stanowczo zbyt prosta, w zasadzie tryb podstawowy ukończyłem rzucając sobie karty od tak.
Jeśli chodzi natomiast o samą historię, uważam że była jednak nieco lepsza od tej z Saoven, w której niewątpliwie wszystko było jakieś takie na siłę, tu mamy zwykłą wiedźmińską historię o polowaniu na maszkarę...
 
shasiu Blado raczej to wypada przy halloween i wcześniejszych historyjkach. Tamte były dużo lepsze i z klimatem.
 
Uwaga uwaga, napiszę coś odkrywczego, co się jeszcze tutaj nie pojawiło:

:look:...wyzwania stanowczo za proste!


Ja rozumiem podstawowe, trzeba przyciągnąć ludzi do gry, ale te mistrzowskie mogły już jednak być trudniejsze, prawda?

A historia ok, prosta, zwięzła, jak miniquest w Wiedźminie. Jednak mam wrażenie, że poprzednie to były jednak takie większe questy poboczne.
 
Top Bottom