Hotfix do GWINTA już dostępny!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Hotfix do GWINTA już dostępny!



Hotfix do GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej jest już dostępny na PC, PS4 i Xbox One.

W tej aktualizacji skupiliśmy się na usunięciu Fatum Niewolniczej Piechoty oraz przywróceniu Vreemde statusu srebrnej karty (bez zmiany umiejętności). Wszystkie talie z Vreemde jako Dowódcą zostaną usunięte. Zaadresowaliśmy również problem z Nadzorcą Niewolników, który nie będzie już mógł utworzyć kopii samego siebie.

Wszyscy którzy stworzyli Vreemde jako Dowódcę przez kolejne 3 dni będą mogli zniszczyć go za pełną wartość skrawków kart. To samo dotyczy Hibernującego Giganta, który umknął nam podczas zwrotów po Aktualizacji Świątecznej. Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.

W liście zmian dla aktualizacji 0.9.19 nie zostały wspomniane zmiany Shilarda i Eista. Dla jasności – umiejętność Shilarda nie aktywuje się jeśli żaden z graczy nie ma już kart w swojej talii, a Eist nie tworzy Skelligijskich Weteranów ponieważ jego umiejętność ma tworzyć żołnierzy, a nie jednostki wsparcia.

Poprawiliśmy również minimalną ilość punktów rankingowych potrzebnych do osiągnięcia rang 20 (4250) oraz 21 (4500). Nagrody za koniec sezonu dla tych rang to 10 beczek dla rangi 20 i 11 beczek dla 21.

Teraz nasz zespół będzie pracował nad nową aktualizacją, która najprawdopodobniej pojawi się w przeciągu kilku tygodni.

Do zobaczenia na polu bitwy!
 
Last edited:
W końcu jakaś dobra informacja. Z 2 strony naprawdę dziwne są niedopatrzenia związane choćby z rangami czy Vreemde. Tak jakbyście tego nie testowali w ogóle przed wypuszczeniem ale dobra daruję ;)
 
Ogólnie in plus, czas na balans ale nie za kilka tygodni to jest potrzebne na teraz, ustalcie sobie priorytety.
 
Jesteśmy beta testerami jak by nie patrzeć.

Tak na marginesie widzieliście kiedyś hamerykański samochód po odrestaurowaniu ? Błyszczy, świeci, daje po oczach z daleka aż miło.
W Polsce rozbiera się taki nabytek i robi na nowo, bo jak staniesz z bliska to Janusz handlarz lepiej dba o detale, lakier, chromy itp.
Taki mały przytyk że jak nie ma komu dopilnować roboty to wychodzą rdzawe kwiatki co jakiś czas.

Jestem cierpliwy i wyrozumiały do czasu aż nie wyjdzie pełna wersja Gwinta.
Kilka rzeczy jest spaszczonych ale po to gramy żeby pomagać ulepszyć chyba co nie ?






 
Zainstalowałem patch, zagrałem mecz, po czym znowu jakiś -skurczybyk- wyprodukował dwudziestuparu łowców. Przez tego buga poddałem jakieś 5-6 rankingowych meczów. Gram najczęściej alchemią nilfgaardu, więc za każdym razem kiedy przeciwnik miał łowców w decku, coś takiego mi się przytrafiało. Ponoć ma to swoje przyczyny w miksie kart premium i non-premium, co po evencie z beczkami stało się normą.

O ile bardzo podoba mi się patch, to glitch skutecznie pomagał mi nacisnąć ALT+F4.
 
Ja czekam na patch oddający chociaż w części nietykalność złotych kart, a mam tu na myśli dodanie tagu Immune dla każdej złotej jednostki, albo przynajmniej części. Przy takiej ilości dodanych jednostek atakujących i wzmocnieniu pioruna jest to raczej konieczne. Wiele złotych kart jest obecnie martwych.
 
Hekwit;n10255242 said:
Ja czekam na patch oddający chociaż w części nietykalność złotych kart, a mam tu na myśli dodanie tagu Immune dla każdej złotej jednostki, albo przynajmniej części. Przy takiej ilości dodanych jednostek atakujących i wzmocnieniu pioruna jest to raczej konieczne. Wiele złotych kart jest obecnie martwych.

Zgadzam się że niektórym złotą przydało by sie Immune przykładowo Tiborowi ale z przykrością stwierdzam że nie masz co się łudzić ze kiedykolwiek będzie sytuacja w której nie będzie martwych złotych kart i to nie tyczy się złego balansowania czy coś po prostu to jest praktycznie nie osiągalne czego przykładem jest każda kanciarka będąca na rynku dłużej niż gwint (te bardzo młode mogą być wyjątkami z powodu małej ilości kart) swoją drogą i tak mam wrażenie że ilość złotych kart kompletnie bezużytecznych jest bardzo mała (choć mówię to z pamięci jakbym policzył może okazać że się myle)
 
Alicja.;n10252442 said:
[/DIV]
Wszyscy którzy stworzyli Vreemde jako Dowódcę przez kolejne 3 dni będą mogli zniszczyć go za pełną wartość skrawków kart. To samo dotyczy Hibernującego Giganta, który umknął nam podczas zwrotów po Aktualizacji Świątecznej. Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.




Ja mam w tym temacie pytanie. Widziałem, że przed edycją posta była informacja, że skrawków za Vreemde'a po zniszczeniu można odzyskać 200 za statyczną i 800 za animowaną jego kartę. Wszystkie goldy stwarza się za 800 i 1600 skrawków. Za zwrócone 800 skrawków nie stworze sobie innej animowanej legendarki. Druga sprawa, że po aktualizacji mam go już jako animowany srebrny, który w opisie ma podane za zniszczenie 200 skrawków i 300 pyłu. WTF? To jest przecież dla mnie strata ewidentnie. Jakbym miał za nią 800 skrawków i 400 pyłu to bym mógł stworzyć sobie innego animowanego golda i ok ale tak?


Proszę o możliwie szybkie wyjaśnienie tej kwestii.



A może coś mi umknęło i ktoś z forum podpowie o co chodzi?
 
Ale ty go zrobiłeś jako złoto za 800, wydropiłeś w weekend, czy miałeś już wcześniej?
 
blacklobo;n10256022 said:
Ja mam w tym temacie pytanie. Widziałem, że przed edycją posta była informacja, że skrawków za Vreemde'a po zniszczeniu można odzyskać 200 za statyczną i 800 za animowaną jego kartę. Wszystkie goldy stwarza się za 800 i 1600 skrawków. Za zwrócone 800 skrawków nie stworze sobie innej animowanej legendarki. Druga sprawa, że po aktualizacji mam go już jako animowany srebrny, który w opisie ma podane za zniszczenie 200 skrawków i 300 pyłu. WTF? To jest przecież dla mnie strata ewidentnie. Jakbym miał za nią 800 skrawków i 400 pyłu to bym mógł stworzyć sobie innego animowanego golda i ok ale tak?


Proszę o możliwie szybkie wyjaśnienie tej kwestii.



A może coś mi umknęło i ktoś z forum podpowie o co chodzi?

Nie jesteś nic stratny. Vreemde nawet kiedy był dowódcą był epicki, czyli do stworzenia po kosztach srebrnej karty. Zatem jak najbardziej normalna jest taka ilość zwrotu ponieważ on nigdy nie kosztował tyle co złote karty.
 
Ale Vreemde gdy był liderem nadal kosztował 200 (200+300 pyłu za animowanego) on nigdy nie został legendarna karta a jedynie liderem a złota karta=/=legendarna
 
Last edited:
Nexxurio;n10256092 said:
Nie jesteś nic stratny. Vreemde nawet kiedy był dowódcą był epicki, czyli do stworzenia po kosztach srebrnej karty. Zatem jak najbardziej normalna jest taka ilość zwrotu ponieważ on nigdy nie kosztował tyle co złote karty.

Ok, dzięki za wyjaśnienie to już wiem coś więcej. Ale zostaje jeszcze inna kwestia. Animowanego stwarza się za 800 skrawków bez pyłu. I ja chciałbym skrawki z powrotem bo przynajmniej zrobie golda statycznego. Nie ma opcji wyboru co za zniszczenie dostane.
 
blacklobo;n10256432 said:
Ok, dzięki za wyjaśnienie to już wiem coś więcej. Ale zostaje jeszcze inna kwestia. Animowanego stwarza się za 800 skrawków bez pyłu. I ja chciałbym skrawki z powrotem bo przynajmniej zrobie golda statycznego. Nie ma opcji wyboru co za zniszczenie dostane.

Trzeba było nie exploitować buga to byś nie płakał. Jeszcze wybory jaśnie księciuniowi dawać za exploit bugów :D
 
blacklobo;n10256432 said:
Ok, dzięki za wyjaśnienie to już wiem coś więcej. Ale zostaje jeszcze inna kwestia. Animowanego stwarza się za 800 skrawków bez pyłu. I ja chciałbym skrawki z powrotem bo przynajmniej zrobie golda statycznego. Nie ma opcji wyboru co za zniszczenie dostane.

Soviel;n10258082 said:
Trzeba było nie exploitować buga to byś nie płakał. Jeszcze wybory jaśnie księciuniowi dawać za exploit bugów :D

Widocznie oceniasz sytuację według własnego sposobu myślenia / zachowania. Ja tą kartę miałem w beczce i trochę szkoda, że nie mogę jej teraz wymienić na inną złotą bez dodawania skrawków. Ostatecznie wyszło, że drop z beczki był w kolorze złota a okazał się tombakiem :) No ale co tam. Zawsze mogło być gorzej i mogło w beczce nie być nic sensownego.

 
Top Bottom