Wejdź na Arenę — przedstawiamy nowy tryb GWINTA!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Wejdź na Arenę — przedstawiamy nowy tryb GWINTA!



Arena, nowy tryb rozgrywki GWINTA, jest już dostępna!



Tworzenie talii w trybie Areny rządzi się własnymi zasadami, niespotykanymi dotąd w innych trybach gry. Możesz wybierać karty spośród wszystkich grywalnych frakcji i dodać do swojej talii nieograniczoną ilość kopii tej samej karty (dotyczy to nawet kart złotych i srebrnych!). W sumie do talii musisz dobrać 26 kart (każda wybrana spośród 4 losowych kart z całej kolekcji GWINTA) oraz Dowódcę.

Na Arenie chodzi przede wszystkim o nieszablonowe myślenie i przechytrzenie przeciwnika. Gra kończy się kiedy wygrasz 9 meczów lub przegrasz trzy. Podejmiesz wyzwanie? Im więcej wygrywasz tym więcej zyskujesz!



Aby odwiedzić domenę Pana lusterko i zawalczyć na Arenie potrzebujesz Odłamków Lustra — jedynej waluty, którą akceptuje nikczemny Gaunter O’Dimm… Odłamki możesz kupić w grze za 6,99 zł lub 150 złota. Nie masz złota? Żaden problem! Przez tydzień od startu Areny (28 lutego-7 marca), każdy gracz, który zaloguje się do GWINTA otrzyma 3 darmowe Odłamki Lustra!
 
Last edited:
Niestety już zauważyłem pierwsze błędy po aktualizacji, otóż usunęło mi z kolekcji duplikaty kart brązowych, które kiedyś miały osobne arty czyli np. strażniczki ze Skellige czy jeźdzcy gonu... W tym momencie mam tylko po 1 egzemplarzu mimo, że miałem 3.
 
luk757;n10566842 said:
Niestety już zauważyłem pierwsze błędy po aktualizacji, otóż usunęło mi z kolekcji duplikaty kart brązowych, które kiedyś miały osobne arty czyli np. straż czy jeździec gonu...

Ja tak samo straciłem część brązów. Mam nadzieję, że zostanie to szybko naprawione..
 
Również straciłem sporo kart- niebieskie pasy, straż królowej, strażniczki ze skellige.
 
luk757;n10566842 said:
Niestety już zauważyłem pierwsze błędy po aktualizacji, otóż usunęło mi z kolekcji duplikaty kart brązowych, które kiedyś miały osobne arty czyli np. strażniczki ze Skellige czy jeźdzcy gonu... W tym momencie mam tylko po 1 egzemplarzu mimo, że miałem 3.

Z tymi kartami w wielu kopiach pożegnaliśmy się już w grudniu :v
 
areq21;n10566922 said:
Z tymi kartami w wielu kopiach pożegnaliśmy się już w grudniu :v

Nie o to chodzi o dodatkowe arty, tylko o podstawowe- w tych kartach, które kiedyś miały te arty. Straciłem i animowane i zwykłe wersje.
 
Ludzie potrzebują kilku miesięcy, by ogarnąć, że tryptyki brązowe zostały usunięte z gry
 
Seavro;n10566952 said:
Ludzie potrzebują kilku miesięcy, by ogarnąć, że tryptyki brązowe zostały usunięte z gry

Ludzie potrzebują kilkunastu/kilkudziesięciu lat, by nauczyć się czytania ze zrozumieniem.
 
Seavro;n10566952 said:
udzie potrzebują kilku miesięcy, by ogarnąć, że tryptyki brązowe zostały usunięte z gry

Jeszcze raz powtórze, nie chodzi o dodatkowe arty tych kart, ale o podstawowe wersje kart, które kiedyś miały dodatkowe arty. Dla przykładu i jasności- nie mogę teraz włożyć do decku danej karty w 3 kopiach, mimo że jeszcze wczoraj mogłem.
 
DylSowizdrzal;n10567022 said:
Ludzie potrzebują kilkunastu/kilkudziesięciu lat, by nauczyć się czytania ze zrozumieniem.

Napisałem przed jego postem, a jak wysłałem, to jego posty był. I teraz przyznaję rację. Też straciłem ta karty i mam tylko jedną kopię zwykłą.
 
areq21;n10566922 said:
Z tymi kartami w wielu kopiach pożegnaliśmy się już w grudniu :v

Napisałem chyba "kiedyś miały osobne arty", czyż nie? Najpierw sprawdzajcie u siebie a później lamentujcie. Co więcej ten patch najprawdopodobniej te karty zamienił na inne brązy tak jakby devsi pomieszali id kart. Zobaczcie sobie, ja mam niektórych brązów o 2 kopie więcej niż powinienem mieć. Najbardziej szkoda animek bo wątpię żeby to ogarnęli w 100%.
 
Mnie również znikneły karty z kolekcji - już nie pierwszy raz zresztą. Tym razem Straż królowej - 2 zwykłe i jedna premium bodajże, Niebieskie pasy - 1, Temeryjski piechór - 2, Tarczowniczka - 2 zwykłe i jedna premium, Rębacz - 1 zwykły, Jeżdzcy Dzikiego Gonu 3 zwykłych i jeden albo 2 premium.
 
Last edited:
luk757;n10567792 said:
Napisałem chyba "kiedyś miały osobne arty", czyż nie? Najpierw sprawdzajcie u siebie a później lamentujcie. Co więcej ten patch najprawdopodobniej te karty zamienił na inne brązy tak jakby devsi pomieszali id kart. Zobaczcie sobie, ja mam niektórych brązów o 2 kopie więcej niż powinienem mieć. Najbardziej szkoda animek bo wątpię żeby to ogarnęli w 100%.

Ehh szkoda trochę...mi usunęło (te zauważyłem) niebieskie pasy, straż królowej, tarczowniczki i jeźdźcy gonu. Ciekawe u ilu osób ten problem również występuje.
Dobrze, że wsparcie techniczne szybko maile czyta xD skoro już pracują to może niedługo odzyskamy karty :D
 
Top Bottom