Zaczyna się Pojedynek Frakcji!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Zaczyna się Pojedynek Frakcji!



Pora na kolejny Pojedynek! Którą stronę wesprzesz tym razem — bezlitosne Potwory czy lojalnych żołnierzy Królestw Północy? Wybierz frakcję, pokonuj wrogów na polu bitwy i zdobywaj frakcyjne nagrody!

Pojedynek rozpoczyna się w południe we wtorek 13 marca, a zakończy się w południe, w czwartek 22 marca.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W POJEDYNKU

  1. Znajdź kafelek Pojedynku Frakcji w sekcji “Nowości” w grze.
  2. Wybierz frakcję, którą pragniesz wesprzeć: Potwory lub Królestwa Północy.
  3. Graj i wygrywaj gry swoją frakcją w trybach Potyczki, Rozgrywki Rankingowej lub Pro Ladder, aby odblokować nagrody!
—————————————————————————————————————————
  • Wygrane zgromadzone przed wyborem frakcji nie będą liczyć się do całkowitej liczby Twoich zwycięstw.
  • W Pojedynku brane są pod uwagę zwycięstwa przeciwko wszystkim frakcjom: tym, które uczestniczą w wyzwaniu (Królestwa Północy, Potwory) i tym, które nie są jej bohaterami (Nilfgaard, Scoia’tael, Skellige).
  • Pojedynki Frakcji nie biorą pod uwagę gier rozegranych w trybach Gry z przyjacielem i Areny.
  • Po osiągnięciu pułapu wygranych, natychmiast otrzymasz nagrodę
  • Informacje o swoich wygranych znajdziesz w Panelu społeczności.

NAGRODY




To nie wszystko! Wynik Pojedynku Frakcji będzie miał wpływ na rozgrywkę na Arenie — w dniach 23-26 marca, 3 pierwsze karty, które wylosujecie na Arenie będą pochodziły z frakcji, która wygra Pojedynek!
 
Last edited:
Super, że nagroda będzie od razu xD Będzie wiadomo, że już dana liczba zwycięstw została osiągnięta :) Tylko nie wiem kogo wesprzeć...Chciałbym mieć ramkę potworów ale do Rocha ramka też by się przydała :p
 
cymera2;n10656571 said:
szkoda ze taka sama rameczka potworów , jakoś tak nie ma o co grac :(

Dobrze, że taka sama XD w ogóle fajnie jakby każdy z każdym toczył pojedynek to byłaby szansa o zdobycie każdej ramki ;) A dopiero później jakieś nowe mogłyby się pojawić xD
 
Kurde, z jednej strony ramke potworow juz mam, z drugiej tytulu nie :( Mimo wszystko chyba wygra moja nowa milosc do Henselta, tak wiec za Kaedwen!
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
ChrisBgnr Panel społeczności to miejsce, w którym znajdziesz zadania dzienne i listę znajomych, otwierasz go za pomocą kafelka z 3 poziomymi kreskami w lewym dolnym rogu gry :)
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
DarkDragonAC;n10657041 said:
W którym dokładnie miejscu? Po odpaleniu tego kafelka wyświetlają się tylko dzienne.

Licznik pojawi się dopiero po wyborze frakcji.
 
Alicja.;n10657071 said:
Licznik pojawi się dopiero po wyborze frakcji.

A wiadomo czemu po trzech wygranych Cursed NR licznik dalej jest na 0 ?

Edit: Nieaktualne, musiałem zrestartować Gwinta :sad:
 
Last edited:
SuperXoom;n10658341 said:
Czy jak będę wygrywał niflgaardem to moje zwycięstwa będą zaliczone?

Pojedynek odbywa się między Królestwami Północy a Potworami -- musisz grać jedną z tych frakcji, aby otrzymać nagrody.
 
Wybrałem Kp wygrałem 10 meczy a tytułu Wielki łowczy ani widu ani słychu "Po osiągnięciu pułapu wygranych, natychmiast otrzymasz nagrodę". Więc się pytam gdzie mój tytuł bo licze mecze wygrane na kartce bo w grze nie ma podliczenia żadnego.
 
Regnarson W grze znajduje się licznik, w panelu społecznościowym, pod zadaniami dziennymi. Wyjdź i wejdź to gry, żeby się zaktualizował.
Dodatkowo -- musisz wybrać frakcję, żeby zwycięstwa się liczyły.
 
Regnarson;n10658571 said:
Wybrałem Kp wygrałem 10 meczy a tytułu Wielki łowczy ani widu ani słychu "Po osiągnięciu pułapu wygranych, natychmiast otrzymasz nagrodę". Więc się pytam gdzie mój tytuł bo licze mecze wygrane na kartce bo w grze nie ma podliczenia żadnego.

Jest podliczanie ale jak zresetujesz grę więc ramkę pewnie tez przyzna ci dopiero po resecie
 
Alicja.;n10658601 said:
Regnarson W grze znajduje się licznik, w panelu społecznościowym, pod zadaniami dziennymi. Wyjdź i wejdź to gry, żeby się zaktualizował.
Dodatkowo -- musisz wybrać frakcję, żeby zwycięstwa się liczyły.

Bardzo fajna sprawa z tym licznikiem i ogólnie z rozbudową "panelu społecznościowego". Jak najbardziej na "+" :)
Osobiście nie przeszkadza mi to, że aktualizuje się po wyjściu i wejściu. Ważne, że teraz wygranych ie trzeba liczyć :)
 
Alicja.;n10630781 said:
Po osiągnięciu pułapu wygranych, natychmiast otrzymasz nagrodę
Informacje o swoich wygranych znajdziesz w Panelu społeczności.
Super, pojedynki frakcji szybko ewoluowały w dobrym kierunku. Nagroda już odebrana, licznik co prawa pokazuje aktualny stan tylko przy restarcie, ale nie jest to jakieś duże utrudnienie. Pojedynki nalicza nawet jak przeciwnik da esc+enter po 30 sekundach, więc już nie ma obaw że nie nalicza wygranych przy krótkich rozgrywkach.
 
Top Bottom