Profile graczy dostępne na playgwent.com!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Profile graczy dostępne na playgwent.com!



Do tej pory profil gracza można było zobaczyć jedynie w kliencie gry. Postanowiliśmy to zmienić — swój profil znajdziecie teraz w nowej zakładce na naszej stronie!

Podobnie jak w grze, po zalogowaniu się na stronie playgwent.com będziecie mogli zobaczyć swoje statystyki, takie jak ranga oraz MMR z drabinki rankingowej i Pro Ladder, postęp kolekcji kart oraz wiele więcej!

Dodatkowo, możecie podzielić się swoją odznaką na Facebooku i Twitterze!
 
No Title

Ogólnie pomysł zacny i doceniam, ale równocześnie czekam na jakieś zmiany, balansy itp, bo:

https://ibb.co/kxgKMc





P.S. zróbcie coś z tym wrzucaniem obrazków do postów, bo to niepoważne jest aby nadal nie dało się tego w normalny i prosty sposób zrobić
 

Attachments

  • photo205241.jpg
    photo205241.jpg
    3.1 KB · Views: 61
Last edited:
Fajny pomysł, ale czy moglibyście poprawić liczniki kart bo mi od patcha midwinter pokazuje, że mam 148/139 kart Skellige. Inne frakcje też liczone są mi niepoprawnie.
 
sew1500;n10763591 said:
Fajny pomysł, ale czy moglibyście poprawić liczniki kart bo mi od patcha midwinter pokazuje, że mam 148/139 kart Skellige. Inne frakcje też liczone są mi niepoprawnie.

Jakiś czas temu do kolekcji liczyły się tylko "standardowe" karty, więc jak się jakąś miało tylko w wersji "premium", to jej nie liczyło. Więc może coś tu zmieniali i z tego wynika rozbieżność u Ciebie :).
 
Nikaja;n10764041 said:
Jakiś czas temu do kolekcji liczyły się tylko "standardowe" karty, więc jak się jakąś miało tylko w wersji "premium",
Tak wiem o tym, ale mi pokazuje że mam 148 kart na 139 możliwych SK to samo z KP: 156/137, podczas gdy w ST pokazuje mi brak 4 kart gdy tak na prawdę mam wszystkie standartowe (oprócz jednego złotka który mam tylko premium).
 
Tak więc skoro na tej stronie fajnie to wygląda to może dodajcie do klienta gry również obecne statystyki sezonu rankingowego, mmr i pro lader :)
 

I3aDuM

Forum regular
Zajmujecie się jakimiś błahostkami ,a gwint ma poważniejsze problemy niż jakieś tam profile więc krótko o nich przypomnę Coinflip ,muligan ,pełno martwych karty , błędy z rozłączaniem (tylko na arenie mi się zdarzały) ,teraz jeszcze brak balansu od niecałych 3 sezonów .Rozumiem ,że trono-łamacz będzie wychodził itp. i jesteście bardzo zajęci więc rozwiązywanie natury coina odpada ale naprawa muliganu który jest strasznie upierdliwy czy znerfienie dwóch kart na które nie ma odpowiedzi (głównie chodzi mi o tancerza ostry i burą chorongiew moje sugestie do nerfa to dać jednemu pod koniec tury ,a burej tag rozejm ) to nie jest aż tak dużo ,a dostaliśmy to.....
PS:W tym profilu brakuje tylko ilości przegranych coinów
 
Albertos1396;n10765091 said:
Znerfienie dwóch kart na które nie ma odpowiedzi (głównie chodzi mi o tancerza ostry i burą chorongiew.
PS:W tym profilu brakuje tylko ilości przegranych coinów

A po co osłabiać te karty? Nie gram nimi, ale jakim one są problemem? Ot, jak wygrasz rundę, to przez tancerza nie możesz spasować od razu, też mi problem... A bura chorągiew, ot nie rób za dużej przewagi, i przeciwnik jest w d... Obie te karty są ciekawe i użyteczne, ale dojdą w niewłaściwym momencie, i masz ruch za 3 czy 4 punkty. Jest korzyść, jest ryzyko. Dla mnie walka z tym to nie problem.
 
Reunion33;n10765811 said:
A po co osłabiać te karty? Nie gram nimi, ale jakim one są problemem? Ot, jak wygrasz rundę, to przez tancerza nie możesz spasować od razu, też mi problem... A bura chorągiew, ot nie rób za dużej przewagi, i przeciwnik jest w d... Obie te karty są ciekawe i użyteczne, ale dojdą w niewłaściwym momencie, i masz ruch za 3 czy 4 punkty. Jest korzyść, jest ryzyko. Dla mnie walka z tym to nie problem.

Natura tych kart sprowadza się tylko do jednego COINFLIP i jeśli coin nie zostanie jak najszybciej naprawiony to te karty są niezdrowe bo nadużywają mechaniki CA(głównie tancerz bo bura potrzebuje comba z talarem), poza tym nie ma na nie bezpośredniej kontry nie można ich zablokować lub unicestwić mandragorą jak np calveita, jeśli monotonie przegrywasz każdy coin z Henseltem lub Broverem to te karty są strasznie mocne szpieg za 1 i jeśli nie masz odpowiedzi to jesteś 2 karty w plecy to samo z broverem a każdy powinien wiedzieć jak mocny jest CA w tej grze, na wysokich rangach w 90% kończy się porażką . Tak może czasami wchodzą za te 3 /4 pkt ale jeśli masz conajmniej 1 karte przewagi to jest to dodatkowe 3/4 pkt.
 
sew1500;n10763591 said:
Fajny pomysł, ale czy moglibyście poprawić liczniki kart bo mi od patcha midwinter pokazuje, że mam 148/139 kart Skellige. Inne frakcje też liczone są mi niepoprawnie.

Swoją drogą zastanawia mnie jak to jest liczone...Czy wszystkie (zwykłe i premium) czy tylko zwykłe. Czy może łącznie ile można do talii wrzucić czyli jak ma się 3 brązy w wersji zwykłej i te same w wersji premium to liczy jako 3 a nie 6. Jestem ciekaw.
 
hertores;n10766421 said:
Swoją drogą zastanawia mnie jak to jest liczone...Czy wszystkie (zwykłe i premium) czy tylko zwykłe. Czy może łącznie ile można do talii wrzucić czyli jak ma się 3 brązy w wersji zwykłej i te same w wersji premium to liczy jako 3 a nie 6. Jestem ciekaw.

Jeżeli nic się nie zmieniło to są liczone niestety tylko zwykłe, a premium są pomijane.
 
puszatek_kun;n10766811 said:
Jeżeli nic się nie zmieniło to są liczone niestety tylko zwykłe, a premium są pomijane.

Dzięki za odpowiedź...trochę szkoda bo wychodzi, że mam mniej kart niż mam...Czyli gdybym miał same premki wyszło by, że mam 0 kart LOL xD
:D
 
Nie rozumiem pretensji ludzi, którzy mówią coś w stylu ironicznego "Brawo. Na to czekaliśmy". Dział odpowiadający za WWW i dział odpowiadający za tworzenie gry Gwint, są na pewno oddzielne. Dodają nam dodatkowe fajne rzeczy, rozwijają też pozagwintowe elementy, a ludzie narzekają.

To tak jakby mieć pretensje do autora książki, że okładka jego książki jest brzydka... Autor i wydawca działają w innych obszarach i nie można mieć pretensji do autora, że wydawca wydał brzydką okłądkę. Różne działy pracują równolegle, ale nie koniecznie nad tym samym.

Co do samego profilu, świetna sprawa. Wiadomo, że to dopiero początek i cieszę się, że rozwija się nie tylko gra, ale też elementy poza nią. Brawo!
 
Last edited:

Wikli

Forum regular
draagon Powiem Ci dlaczego (według mnie) ludzie mają pretensję. Większości graczy nie interesuje to, że to są oddzielnie działy. W dziale tworzenia gry dla mnie i dla wielu osób może pracować nawet i tysiąc ludzi, natomiast stroną zajmować się jeden webmaster. Graczy jednak interesują realne efekty.

A te są takie, że był robiony wielki hyip na patch zimowy. Potem został on wprowadzony z masą błędów, niedoróbek. Wprowadził on miesięczne sezony, żeby można było regularnie wprowadzać zmiany w balansie.

Tymczasem już jest 3 sezon praktycznie bez żadnej zmiany w balansie. Jedyna zmiana wprowadzała 10 goldów, z których większość jest bezużyteczna.

O ile dobrze pamiętam premiumki kart miały być wprowadzone wraz z nowym sezonem w kwietniu. O ile pamięć mnie nie myli, to planowany Roadmap miałbyć organizowany w tym tygodniu, z tego co wiem będzie w przyszłym. Nawet takie "błachostki" są przenoszone.

A no i szykuje się kolejna wielka aktualizacja. Ostateniej rewolucji nie wspominam zbyt dobrze i CDPR musiało pisać list przepraszający za nią.

Dlatego właśnie taki dodatek w postaci profilu na stronie obecnie bardziej irytuje niż cieszy.

 
Top Bottom