Rozpoczyna się Pojedynek Frakcji!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Rozpoczyna się Pojedynek Frakcji!



Po raz kolejny masz okazję sprawdzić się na polu bitwy. Potężne Imperium Nilfgaardu oraz komanda Scoia'tael wzywają do boju!

Opowiedz się po jednej ze stron i przez dwa tygodnie walcz o jej dominację! Najbardziej zasłużeni wojownicy zostaną sowicie nagrodzeni:



Pojedynek zakończy się w południe 8 maja (wtorek).

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W POJEDYNKU

  1. Znajdź kafelek Pojedynku Frakcji w sekcji “Nowości” w grze.
  2. Wybierz frakcję, którą pragniesz wesprzeć: Nilfgaard lub Scoia’tael.
  3. Graj i wygrywaj gry swoją frakcją w trybach Potyczki, Rozgrywki Rankingowej lub Pro Ladder, aby odblokować nagrody!
————————————————————————————————————————
  • Wygrane zgromadzone przed wyborem frakcji nie będą liczyć się do całkowitej liczby Twoich zwycięstw.
  • W Pojedynku brane są pod uwagę zwycięstwa przeciwko wszystkim frakcjom: tym, które uczestniczą w wyzwaniu (Nilfgaard, Scoia’tael) i tym, które nie są jej bohaterami (Królestwa Północy, Potwory, Skellige).
  • Pojedynki Frakcji nie biorą pod uwagę gier rozegranych w trybach Gry z przyjacielem i Areny.
  • Po osiągnięciu pułapu wygranych, natychmiast otrzymasz nagrodę
  • Informacje o swoich wygranych znajdziesz w Panelu społeczności.
 
Last edited:
Czyżby od teraz koniec jednego eventu zawsze będzie początkiem nowego? Widać, że zależy wam aby do Homecoming wciąż grało aż najwięcej graczy. Jednak według przecieków wszystkie planowane eventy to zabawa na dzień/dwa dla większości. Mam na myśli planowane eventy arenowe. Pojedynek frakcji, wybaczcie, ale aktualnie to są po prostudodatkowe nagrody, nikogo nie obchodzi kto wygra. Co najwyżej może być chwilowe zdziwienie, ale nie wzbudza to żadnych emocji, nie zwiększa poziomu rywalizacji.

Może pomyślicie nad tym aby te pojedynki jakoś uatrakcyjnić? Np za walki Nilfgaard przeciwko Scoiatell nagrody i kary były 2x większe? Liczyłoby tak jak za 2 zwycięstwa/przegrane w walkach tych dwóch frakcji.

Może jakaś historia kampani? Np. Wojska krasnoludów pod przywództwem Brouvera opuściły Mahakam i przekroczyły granice z Nilfgardem. Od południa tego dnia do południa następnego każda gra Brouverem jest liczona do statystyk, jeżeli % zwycięstw Brouverem będzie większy niż 50% to Scoiatell dostaje ileś tam punktów w rywalizacji. Dodatkowo 3 osoby z najlepszym win ratio otrzymują nagrody (złoto, beczki, kawałki szkła, cokolwiek).

Naprawdę można to napędzać w ciekawy sposób, aktualnie to nie czuć w pojedynkach choćby drobiny rywalizacji.
 
O matko.... Nie ma co się oszukiwać, ostatni tydzień sezonu upłynie Nam zatem w rytmie "kojn abjuzera" Brouver'a i "krijejt is fan" Alchemii. Tak, jeszcze bardziej niż do tej pory.

:facepalm:

No nic.. Obie ramki już mam, a na wbiciu GM'a aż tak bardzo mi nie zależy w tym sezonie.

Jedna, drobna uwaga do CDPR: może warto jednak przeorganizować kalendarz startowania z tymi POJEDYNKAMI FRAKCJI? Uruchamianie ich w ostatnich dniach sezonu jest... "delikatnie niefortunne"?
Czy nie lepiej aby takie wydarzenia odbywały się w 2 lub 3 tygodniu miesiąca? Oczywiście to tylko luźna propozycja.

Pzdr!
 

Wikli

Forum regular
Ja osobiście cieszę się, że cały czas będą powstawać różne eventy. Przynajmniej te 6 miesięcy homecomingu będzie bardziej atrakcyjne, niż ostatenie 3 miesiące.

Sam co prawda nie jestem wielkim fanem pojedynków frakcji, ponieawż są już dla mnie oklpepane. Jednak doceniam fakt, że coś się dzieje.
 
Trochę szkoda, że taki pojedynek akurat, bo czekam na Potwory i Skellige żeby uzupełnić ramki, chociaż z drugiej strony pomimo posiadania ramki NG brakuje mi tytułu (chyba kiedyś nie było opcji zdobycia takiego i to dlatego), więc jest po co zbierać zwycięstwa.
 
Dwukrotne wydłużenie wydarzenia mogło być doskonałą okazją do dodania wyższego progu - np. 60 losowa brązowa karta premium, 75 - losowa srebrna karta premium, 100 - losowa złota karta premium, może odłamek lustra. Osobiście wspieram Czarnych, bo także brakuje mi tytułu. Ciekawą alternatywą dla osób, które dany bibelot mają mogła by być jakaś równoważna nagroda - np. za tytuł chociażby 50 złota/skrawów czegokolwiek i podobnie dla ramki.
 
A może karta nie premium co? wszędzie te premki.
Brak wyciągania wniosków serio wybieramy najbardziej topowe decki?
 
A już myślałem że w tym miesiącu nie będzie.
No nic.. Nilfgaardzie nadchodzę!
 
Twilightus;n10872191 said:
Brak wyciągania wniosków serio wybieramy najbardziej topowe decki?

KP ma Henselta, Skellige rębaczy, więc czego by nie wybrali, to coś z tier 1 talii by zyskało na popularności. Jedynie Potwory odstają, ale to dobrze że nie występują w pojedynku, bo wtedy byłby jeszcze bardziej jednostronny.
 
To lepiej go po prostu było nie robić. W tym momencie to on bardziej zaszkodził bo na rankedach już nie ma różnorodności i to dosłownie o ile jakaś była bo były 4 frakcji tak teraz mamy 2.
 
Według mnie lepiej zrobić wojnę swiatową wojnę wszystkich frakcjii tak raz na kwartał może raz na pół roku...Bo to nie dość ze niszczy mete to już mocno spowszedniało a na dodatek cały czas te same nagrody
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
Komanda Scoia'tael ponownie zwyciężyły w Pojedynku Frakcji!



Można powiedzieć, że to było łatwe jak lembas z masłem ;)
 
Top Bottom