Wiedźmin - Konkurs Artystyczny

+
Wiedźmin - Konkurs Artystyczny



Razem z Dark Horse Comics chcemy zaprosić Was do udziału w niezwykłym konkursie, w którym zgłaszając swoje wiedźmińskie rysunki, szkice, grafiki, rzeźby i inne wytwory własnego autorstwa, można wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Na zdobywcę pierwszego miejsca czeka konsola Playstation 4, Edycja Kolekcjonerska gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, wydrukowana grafika koncepcyjna wraz z autografem autora, wiedźmińska deskorolka, książka “Wiedźmin. Kompendium o świecie gier”, planszówka “Wiedźmin Gra Przygodowa”, t-shirt, a także cyfrowa kolekcja komiksów o Geralcie. Nagrody czekają również na zdobywców drugiego i trzeciego miejsca.

Prace wysyłać można zarówno za pośrednictwem fanpage’a Dark Horse Comics, jak i bezpośrednio na stronie. Na zgłoszenia czekamy do 27 maja, do godziny 08:59 czasu polskiego.

Do dzieła - i powodzenia!
 
Szczerze żałuję, że jestem takim beztalenciem ale nasi forumowi artyści - do dzieła :).
 
Ehh coś dla mnie ale wszystko moje prace są aktualnie w Niemczech do których nie mam dostępu.... Szkoda.
 
Widzę tam kilka osób wrzucających po kilka prac i to w dodatku prac innych osób. Oj nieładnie.
 
Pytanie jak taki proceder udowodnią/zweryfikują.
W przypadku obrazków to dość łatwe. Wystarczy, że autor pracy, by potwierdzić, że jest jego, wyśle format zapisu obrazka, który zachowuje podział na wartwy, np. .psd, czy .xcf. Z drugiej strony nawet autor obrazka mógł już ten plik usunąć (choć często się takie pliki zachowuje)^^
 
Tak czy inaczej trolli nie brakuje ;). W śród "prac" widziałem art wycięty prościutko z zakończenia W1 na którym Geralt odchodzi z Wyzimy ciągnąc płotkę za uzdę...
 
W studiu jest (spora?) rotacja ale sądzę, że nad takimi rzeczami czuwa ktoś kompetentny.
 
Ma ktoś, lub wie gdzie znaleźć screeny ruin wieży a aktu 2 Wiedźmina 2 koło obozu Henselta? Może bym tego model na konkurs wykonał tylko potrzebuje zdjęć ;p
 
Top Bottom