GWINT na PAX East 2017

+

Burza46

CD PROJEKT RED
GWINT na PAX East 2017



Zapraszamy na PAX East 2017, gdzie wśród szeregu atrakcji związanych z GWINTEM znajdzie się panel dyskusyjny o kulisach tworzenia animowanych wersji kart Wiedźmińskiej Gry Karcianej.

O tym jak twórcy powołują karty do życia i wyzwaniach jakie niesie za sobą ten proces opowiedzą Kasia Redesiuk (Art Director) i Brad Auty (Senior Animator) ze studia CD PROJEKT RED. Panel poprowadzi redaktorka naczelna serwisu Geek Bomb, Maude Garrett.

Panel odbędzie się w sobotę, 11 marca, w godzinach 19:00 - 20:00 czasu polskiego. Szczegółowe informacje dotyczące organizacji panelu dostępne są na stronie wydarzenia.

Panel będzie można również zobaczyć na żywo za pośrednictwem serwisu Twitch.

Dodatkowo, możecie zadawać Wasze pytania w komentarzach, wybrane przedstawimy podczas panelu .

Więcej informacji na temat obecności GWINTA na PAX East 2017 ogłosimy wkrótce na Facebooku i Twitterze.
 
Ode mnie następujące pytanie:


Kiedy Gwint pojawi się na konsoli Sony (PS4)?

Mam wrażenie, że od jakiegoś czasu unika się odpowiedzi na to pytanie. Śledzę forum cały czas, spotykam się z tymi pytaniami od innych użytkowników ale pytania te są ignorowane i nie doczekują się odpowiedzi. Latem tamtego roku mówiono w wywiadach, że Gwint na PS4 pojawi się krótko po tym jak będzie można pograć na PC. Czy raczej mieliście na myśli gdy gra już oficjalnie wyjdzie czyli brak BETY na konsole Sony?
Pytam bo mam bardzo dużo znajomych na PS4, który się interesują i mnie dopytują co jakiś czas czy już coś wiadomo ale w przeciwieństwie do mnie nie grywają na PC i są jedynie zainteresowanie wersją PS4.

 
Top Bottom