Turniej GWENT Challenger zapowiedziany!

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Turniej GWENT Challenger zapowiedziany!



Mamy przyjemność ogłosić GWENT Challenger — oficjalny turniej gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana, organizowany we współpracy z ESL.

Czterech najlepszych graczy wyłonionych w kwalifikacjach zmierzy się w finałach GWENT Challenger z profesjonalnymi graczami — Trumpem (Jeffrey Shih), Lifecoachem (Adrian Koy), Noxiousem (Kacem Khilaji) oraz ppd (Peter Dager). Łączna pula nagród do zdobycia w finałach turnieju wynosi 100 000 USD.

“Liczne turnieje w GWINTA organizowane przez społeczność stanowią dla całego zespołu pracującego nad grą źródło inspiracji i motywacji,” powiedział Paweł Burza, Community Manager, CD PROJEKT RED. “Coraz więcej graczy szuka wyzwania, a my dajemy im możliwość sprawdzenia swoich umiejętności wśród najlepszych,” dodaje Burza.


[start]Do udziału w kwalifikacjach do GWENT Challenger można rejestrować się na oficjalnej stronie, gdzie dostępne są również szczegółowe zasady turnieju, harmonogram rozgrywek oraz sekcja najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie.[/start]


 
Last edited:
"..iż Polacy nie gęsi i swój języka mają", co prawda z łaciną na podanej stronie język ma wspólnego niewiele, czy będzie takowa strona w rodzimym języku?
 
Bardzo dobra inicjatywa, popieram. Szkoda, że do sław nie dołączył żaden polak.

Pochwalcie się, kto z forumowiczów będzie chciał wziąć udział?
 

Burza46

CD PROJEKT RED
enoce;n8111800 said:
"..iż Polacy nie gęsi i swój języka mają", co prawda z łaciną na podanej stronie język ma wspólnego niewiele, czy będzie takowa strona w rodzimym języku?

Tylko w języku angielskim :)
 
komensal;n8112020 said:
Bardzo dobra inicjatywa, popieram. Szkoda, że do sław nie dołączył żaden polak.

Pochwalcie się, kto z forumowiczów będzie chciał wziąć udział?

ja juz zapisany, teraz tylko trzeba wbic wysoka pozycje na ladderze :)


"Will everyone who signs up participate in the tournament?

Not everyone who signs up will participate in the tournament. After the closing of the sign-up period, the highest ranked 256 players from each division on GWENT’s leaderboard will be selected to participate in the Day 1 qualifiers, as long as they have applied correctly."
 
Zapisałem się, choć wątpię czy wejdę do kwalifikacji. Mimo Wszystko przede mną jest parę tysięcy osób.
 
Nie wiem nawet kim są ci goście (i mało mnie to obchodzi), ale jeśli "profesjonalny" oznacza "dostał od nas w promocji komplet kart" i tym samym miał czas i możliwość pokombinowania i testowania czegoś, na co ja zapracuję na - może - 70 poziomie (Ten Lifecoach ma chyba 27 lvl, więc szansa, że zdobył wszystkie karty grając jest równa 0). Może tak wyrównajcie szanse i dajcie wszystkim chętnym ten sam zestaw co ci "profesjonalni"?
 
Zapowiada się coś ciekawego. Ja ze swojej 70000 pozycji mogę popatrzeć tylko na twicha.
 
Aurelinus;n8113250 said:
Nie wiem nawet kim są ci goście (i mało mnie to obchodzi), ale jeśli "profesjonalny" oznacza "dostał od nas w promocji komplet kart" i tym samym miał czas i możliwość pokombinowania i testowania czegoś, na co ja zapracuję na - może - 70 poziomie (Ten Lifecoach ma chyba 27 lvl, więc szansa, że zdobył wszystkie karty grając jest równa 0). Może tak wyrównajcie szanse i dajcie wszystkim chętnym ten sam zestaw co ci "profesjonalni"?

Podejrzewam że to pewnie jacyś pro-gracze hs (jeśli oczywiście można powiedzieć o jakimś graczu hs że jest pro-graczem ^^). I to chyba dobra inicjatywa że niejako ich nicki reklamują pierwszy oficjalny, duży turniej Gwinta. Bo żeby nikt nie miał złudzeń. Takie eventy nie są organizowane ze względu na graczy, ale jest to część marketingu i reklamy gry, tutaj na scenie e-sportowej, ma to szansę przyciągnąć ogrom graczy (między innymi i z hs), co przekłada się na potencjalne dochody, a dla nas, graczy znaczy to tyle że gra będzie się szybciej i lepiej rozwijać, tak samo jej scena e-sportowa.

Jak dla mnie to nie widzę problemu by pro-gracze, czy nawet streamerzy/youtuberzy (oczywiście mający jakąś większą widownię, a nie 2-3 osoby), dostawali darmowe karty/paczki/premium karty od Redów. Oni też reklamują grę, więc jakaś forma "wynagrodzenia" jest chyba ok.
 
Aurelinus;n8113250 said:
Może tak wyrównajcie szanse i dajcie wszystkim chętnym ten sam zestaw co ci "profesjonalni"?
Nie chcesz? Nie bierz udziału.
Poza tym, gdyby mieli rozdawać za darmo karty każdemu kto się zapisze to by dopiero było.

 
paku93;n8113330 said:
Podejrzewam że to pewnie jacyś pro-gracze hs (jeśli oczywiście można powiedzieć o jakimś graczu hs że jest pro-graczem ^^).

jeden z nich jest profesjonalnym graczem... pokera ;)
kolejny jest prosem w DOTA2
kolejny to pros Magicka i HSa
a ostatni to pros RTSów ;)
 
Last edited:
Fajnie, że wchodzi turniej, ale organizowanie go zaraz po wyjściu pozycjonowania, z którym wejdzie wiele idiotycznych zmian jest krótko mówiąc.. idiotyczne xd
 
Aurelinus;n8113250 said:
Nie wiem nawet kim są ci goście (i mało mnie to obchodzi), ale jeśli "profesjonalny" oznacza "dostał od nas w promocji komplet kart" i tym samym miał czas i możliwość pokombinowania i testowania czegoś, na co ja zapracuję na - może - 70 poziomie (Ten Lifecoach ma chyba 27 lvl, więc szansa, że zdobył wszystkie karty grając jest równa 0). Może tak wyrównajcie szanse i dajcie wszystkim chętnym ten sam zestaw co ci "profesjonalni"?

Profesjonalni gracze to tacy, którzy grają na turniejach ( cześć z nich się z tego utrzymuje ). Myślę, że Lifecoacha stać na zakup dużego pakietu beczek i nie musi żebrać u REDów.
A jeżeli jednak mu dali za darmo ( tak jak wielu youtuberom ), to robią to tylko i wyłącznie w celu promocji gry, bo - UWAGA, UWAGA! - są zwykłą firmą, która chce dostawać zapłatę za swoją pracę.
Tak, wyrównajmy szansę i niech turniej toczy się tylko na kartach podstawowych, ba, w ogóle do końca istnienia tej gry niech nikt nie ma prawa używać lepszych kart na turniejach- w końcu pan Janusz z Podkarpacia ( z góry przepraszam wszystkich mieszkańców Podkarpacia ) już drugiego dnia po ściągnięciu gry, chciałby mieć szansę wygrać jakiś turniej - ale niestety jakieś "pro" czereśniaki śmiały wydać pieniądze/dostać za darmo/zdobyć lepsze karty i mając zero skilla, tylko dzięki p2w ogrywają naszego niedoszłego Top Playera...
Czy ty masz do wszystkiego takie podejście w życiu? Jak zaczynasz naukę gry w tenisa i kupujesz pierwszą tanią rakietę, to narzekasz na kogoś kto umie już grać, ma lepszy sprzęt i dlatego cię ogrywa? Od razu żądasz pozwolenia na grę w turnieju wielkoszlemowym? Bo niby dlaczego ty nie, a jakiś Federer tak i dlaczego ten drugi dostaje darmowy sprzęt od jakiejś firmy?


Ramalian;n8114030 said:
Fajnie, że wchodzi turniej, ale organizowanie go zaraz po wyjściu pozycjonowania, z którym wejdzie wiele idiotycznych zmian jest krótko mówiąc.. idiotyczne xd

A ja mam w sumie odwrotne zdanie. Będzie się liczył czysty skill, a nie umiejętność kopiowania talii z mety. Ale na dwoje babka wróżyła i może masz rację.

MajekX Keymaker7 Będę trzymał kciuki za najlepszych polskich "prosów rankingowych" :) Za Dariusz77 zresztą też ;)
 
Last edited:
Ja się tam zapiszę. Bo czemu nie? Nawet jeśli nie posiadam wszystkich kart mając skilla można dużo zdziałać :) Pozdrawiam
 
Wielu jest Polaków w czubie, mamy szanasę się wykazać jako nacja. Garrunah, crazymmogamer dajmy na to i wielu innych. Ja jednak kibicuję forumowiczom.
 
Poniżej top 400 top 500 ludzie się pewnie teraz zabijają, by wejść wyżej i mieć pewne zaproszenie na turniej. Mam nadzieję, że jeśli na temerię/redanie zapisze się mniej osób, to nie będzie, ze w jednej grupie dostają się osoby poniżej top 1000, a w drugiej top 300 to za mało :D
 
ja mam nadzieję, że moje aktualne top 1000 wystarczy. Strasznie spadłem przez 2 tygodnie nieaktywności a wbijanie aktualnie rangi to masakra (cały czas rzuca mnie na ludzi top 1600-2200 przez co po 2 wygranych i jednej przegranej skończyłem na minusie :)).
 
MajekX;n8119820 said:
ja mam nadzieję, że moje aktualne top 1000 wystarczy. Strasznie spadłem przez 2 tygodnie nieaktywności a wbijanie aktualnie rangi to masakra (cały czas rzuca mnie na ludzi top 1600-2200 przez co po 2 wygranych i jednej przegranej skończyłem na minusie :)).

Znam ten ból, ja dzisiaj przekroczyłem 4300 mmr czyli 310 miejsce jakoś. I zwyczajnie czekać będę, bo boję się spadku, ale do środy bez grania to maks do 400 spadnę, więc powinienem się dostać. Przecież na pewno cała topka się nie zapisze. A jak się dostanę, to gwint 24/7 xD
 
Top Bottom