Publiczna Beta GWINTA już dostępna!

+
Publiczna Beta GWINTA już dostępna!



Mamy przyjemność ogłosić start Publicznej Bety gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Gra dostępna jest za pośrednictwem oficjalnej strony GWINTA. W przypadku wersji na konsolę, można ją również pobrać bezpośrednio ze Sklepu Xbox oraz PlayStation Store.

„Początek Publicznej Bety to duży krok w kierunku premiery GWINTA” — powiedział Marcin Iwiński, współzałożyciel studia CD PROJEKT RED. „Wprowadzamy do gry sporo nowości i zmian, m.in. animowane wersje wszystkich kart, nowe talie startowe, ale najważniejsze jest to, że od dziś każdy może zagrać od razu, bez oczekiwania na zaproszenie do testów — zarówno na konsolach, jak i PC” — dodaje Iwiński. „Sercem GWINTA od zawsze byli gracze, dlatego jestem niezwykle ciekaw, jak przypadnie im do gustu kierunek, w którym idziemy. Koniecznie dajcie nam znać!”

Zobacz zwiastun Publicznej Bety GWINTA oraz dodatkowe materiały dedykowane poszczególnym frakcjom:

 
Last edited:
Brak możliwości gry ze znajomym na konsolach. Żenada, totalna ŻENADA!
Takie rzeczy działy się ponad 11 lat temu na konsolach.
Zainteresowanie grą moim znajomych i moje gwintem spadły do 10% jeżeli chodzi o konsole.
O ile ja jeszcze pogram sobie na PC to moi znajomi grywają tylko na konsoli...i powiem tak, są bardzo wkur**** tym faktem, że nie możemy razem pograć. Dobra robota, Redzi, dobra robota, najwidoczniej mało wiecie o społeczności konsolowców bo wiedzielibyście, że mało jest samotników, którzy grają sami a przeważają grupy ludzi, którzy spotykają się każdego dnia na party czatach, dyskutując i bawiąc się razem.

Macie u mnie MEGA minusa. Sorry, ale pół roku czekaliśmy odkąd zapowiedziano Gwinta na PS4 aby pograć razem, więc nerwy poniosły.
 
Czy będzie opcja powiązania konta z PC i np PS4, żebym w miarę potrzeb i ochoty grał na kompie albo konsoli???
 
Jak Wam poszło z beczkami ?

Na 50 dostałem tylko jedną legendę (Ithlinne) i pełno epickich. Niby pechowy oppening, a jednak gra dała mi podstawowe narzędzia do budowy decku pod karty specjalne Scoia. Jeszcze tylko muszę pozyskać Agleis oraz Zoltana i można grać... jednym deckiem narazie. :)
 
Mam problem przy otwieraniu beczek podajże 32 beczce wyskoczyła mi legendarne 3 karty i miałem wybrać jedną i wybrałem Cerys przy wybraniu karty gra sie zwiesiła po chwili odwiesiła i komunikat skontaktuj się administracją przy następnej beczce wyskoczyły mi znowu te same karty co miałem w poprzedniej beczce i znowu wybrałem Cerys wyskoczył mi Błąd Transakcji. Przy wyłączeniu gry włączeniu na nowo zabrało mi beczkę i nie dało mi Cerys.
 
Co do języka: od razu tak zrobiłem, jak w postach wyżej i dalej mam literki po polsku a słowa po angielsku. Dziwne.


 
BambOOs;n8602670 said:
Też macie od razu w kolekcji Triss Merigold złotą, podobnie jak Filippe?

Tak :) Teraz każdy dostał na dzień dobry startowy deck ze złotymi oraz srebrnymi kartami :)
 
Hekwit;n8600530 said:
Jak Wam poszło z beczkami ?

Na 50 dostałem tylko jedną legendę (Ithlinne) i pełno epickich. Niby pechowy oppening, a jednak gra dała mi podstawowe narzędzia do budowy decku pod karty specjalne Scoia. Jeszcze tylko muszę pozyskać Agleis oraz Zoltana i można grać... jednym deckiem narazie. :)

Nie martw się, ja na 57 beczek tylko 1 złota i nie widziałem żeby ktoś miał gorzej ;d
 
O kurczaki, ja Panowie i Panie na 100 beczek (tyle dostałem) otrzymałem 10 legend i masę epików. Fakt, że srebrne karty mało trafione ale ze złotymi mogę już coś popykać - Vernon, Yen, Dikstra, Avallach, Shani, Jaskier...
Jestem zadowolony jak na start :D
 
Na 95 otwartych beczek - 3 legendy, 12 epików i reszta rarów. Ogólnie dropy są bardzo słabe. Jednak premium Tibor lekko osłodził gorycz. Może później wrzucę statystyki z otwarcia beczek, bo teraz piszę z pamięci.
 
Ja na 208 dropłem 13 w tym 3 się powtórzyły. U mnie na odwrót, z epików mnóstwo dobrym kart trafiłem natomiast te goldy tak średnio.
 
U mnie około co 20 beczka dawała złotko, więc nie było źle :)
Ogólnie masa dobrych epików, 90% potworków się tak ułożyło, niestety niewiele kart pod odkrywany nilfgaard, ale to dopiero początek, więc prędzej czy później każdy znajdzie coś miłego dla siebie :)

Pozdrawiam
 
Top Bottom