Letnia Konferencja CD Projekt RED już dziś o 19:00

+
Hehe, stream jak zwykle leży i kwiczy, brawo chłopaki :p
Na 240p / 360p nie tnie, ale co z tego, skoro co chwila przestawia się na "best"? Więcej się poprzestawiałem niż obejrzałem. Way to go.
 
Nie rozumiem zupełnie CDProjekt. Od kilku konferencji widzą, że coś jest nie tak z tymi streamami, a dalej idą w uprate. Ograniczają oglądalność do jednego streamu na facebooku, a ludzie tylko narzekają, że nie da się oglądać. BO SIĘ NIE DA. Co chwilę przerywa, na różnych rozdzielczościach. Co gorsza odtwarzacz jest na tyle głupi, że często sam mi przeskakuje na jakość BEST i co chwilę muszę zmieniać na taką jaką chce...
 
Nic się nie zacina, a internetu wcale nie mam nie wiadomo jak szybkiego. Konferencja fajna. Z tego miejsca chciałbym serdecznie pozdrowić Pana z filmu "podziękowaniowego", który mówił po angielsku, jak po polsku - do teraz mnie brzuch od śmiania boli :D.

Aha i dzięki za Wiedźmina 1 na GOG.com!


Co do flagi, to od razu pomyślałem, że będą narzekania, w końcu zawsze takie są w przypadku filmików i artykułów po angielsku, a co dopiero teraz, gdy gra polskiego studia ma się dziać (?) w USA? Kyrie elejson. A tak na poważnie, to więcej luzu i dystansu! Sama gra zaś zapowiada się ciekawie, ale muszę doczytać o tym Cyberpunku ponieważ system P&P jest mi nieznany.
 
A zapomniałem dodać z tego wszystkiego, a kolega mnie ubiegł, że można zrobić sobie kopię zapasową W1 na gogu. Jest to Edycja Rozszerzona - Wersja Reżyserska.
 
robert70r said:
A zapomniałem dodać z tego wszystkiego, a kolega mnie ubiegł, że można zrobić sobie kopię zapasową W1 na gogu. Jest to Edycja Rozszerzona - Wersja Reżyserska.

Pytałem jakieś 20min temu o link... podaj jak możesz. :p
 
Transmisja zostanie zapętlona zaraz po zakończeniu konferecji i każdy będzie mógł ją obejrzeć ponownie. Przepraszamy za problemy techniczne.
 
Dokładniejszy... ale poszukałem i sam znalazłem... Czuje się trochę zawiedziony, bo na gameplay liczyłem. :(
Ps. Przyda się backup wieśka, bo z płyty nie działa coś. :(
 
I po konferencji :) Ja oglądałem na Best i nie miałem żadnych lag-ów. Czekam z niecierpliwością na wszystkie wasze gry :)
 
MM360 said:
Przepraszamy za problemy techniczne.
Który to raz? Co konferencje są takie problemy techniczne, że wielu rezygnuje z jej śledzenia na żywo. Ja rozumiem, że można coś zrobić źle raz, czy dwa. Ale żeby kilka razy pod rząd dawać tylko ustream to prowadzić mimo poważnych problemów technicznych?
 
Powiem szczerze, że liczyłem na więcej informacji o tej nowej grze, może nawet na debiutancki trailer i fragmenty gameplaya. Zastanawiam się też, jak ten nowy team będzie się nazywał. CD Projekt BLUE ?

Muszę was też pochwalić za całą transmisję - obyło się bez większych problemów, jakość też była dużo lepsza, niż na poprzednich konferencjach.
 
assassin2601 said:
(...)

Muszę was też pochwalić za całą transmisję - obyło się bez większych problemów, jakość też była dużo lepsza, niż na poprzednich konferencjach.

Ha, toś farciarz. U mnie się rwało straszliwie.
 
Top Bottom