Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
A wg mnie to nie tylko chodzi o dopracowanie w3 , ale też o konsolę nowej generacji . Jak sprzedać grę jak konsoli nowej generacji wszyscy nie kupili . Druga sprawa brak oficjalnej premiery xone w PL . Co prawda ostatnio widziałem w awansie dwie sztuki , ale dla cdp wydanie gry na tą konsolę w naszym kraju stanowiło by problem .
 
Jeszcze wczoraj byłem pełen obaw, widziałem bardzo wiele minusów wynikających z przesunięcia premiery. Dziś natomiast spojrzałem na sprawę z innej perspektywy i nawet jestem zadowolony.
Jedynym minusem, jaki widzę, jest konieczność odczekania tych dodatkowych kilku miesięcy. Natomiast plusy, to przede wszystkim bardziej dopracowana gra, mniejsza ilość błędów oraz fakt, że będzie w co grać na przednówku. Za to problemy związane z marketingiem, podtrzymanie hypu do jesienno zimowego okresu przyznawania nagród - to już jest zmartwienie REDów. Przestałem brać sobie to do bani, bo z takiego politykowania w moim wykonaniu i tak korzyści żadne nie wynikną. REDzi płacą konkretną kasę zawodowcom od tych spraw, osobom jak najbardziej kompetentnym. Skoro twierdzą oni, że będzie dobrze, to ja nie mam podstaw ani kwalifikacji by to kwestionować. Jestem graczem, a nie specjalistą do spraw planowania strategii i rozwoju firmy.
Tak więc - będzie dobrze. :thumbup:
 
Luty to dobry miesiąc, bo jest po świętach po których masa ludzi dostanie Xbox One i PS4, i oczywiście zdąży już przejść gry które dostali do tej konsoli i będą szukać czegoś nowego. Luty to zawsze okres posuchy, więc będą szukać czegoś fajnego a tu gdzie nie zajrzą będzie reklama W3(jeśli wierzyć oczywiście sumie przeznaczonej na marketing ).
Reasumując jak by nie patrzeć luty to fajny miesiąc nie tylko dla nas graczy ze względu na bardziej dopracowaną grę, ale także dla developra bo większą kasiorę zgarnie.
 
Nie. Nie większą. Październik byłby świetnym miesiącem, ale niestety nie jest. Rozumiem decyzję CDP i w pełni ją szanuję, poczekam na Geralta jeszcze tych kilkanaście miesięcy ;) Ale z drugiej strony szukanie na siłę tych wszystkich plusów jest... niepoważne. Kwaśne winogrona, ot co.
 
To może niech dopracują grę do granic możliwości, dodadzą kilka niezaplanowanych ciekawych rozwiązań i wydadzą grę w październiku 2015 ;)
 
To może niech dopracują grę do granic możliwości, dodadzą kilka niezaplanowanych ciekawych rozwiązań i wydadzą grę w październiku 2015 ;)

A jak nie zdążą doszlifować tych "niezaplanowanych, ciekawych rozwiązań", to co - luty 2016? ;) Świat ucieka, a silnik gry ma zapewne swoje ograniczenia. Nadmierne przeciąganie premiery może się skończyć jak w przypadku pierwszego S.T.A.L.K.E.R-a lub ostatniego Duke'a.
 
Wroobelek, tak tylko zapominasz o pewnym fakcie :). REDzi mają swój silnik, oraz grupę która nad nim cały czas pracuje. Więc w tym przypadku ciężko mówić o jakiś ograniczeniach. :p
 
Last edited:
Porównanie ostatniego Duke'a jest chyba przesadzone. Stało się przecież ono synonimem gry-legendy i jednej wielkiej obsuwy :p Co do silnika, to nie obawiałbym się zbytnio. Wystarczy spojrzeć na W1, robiony na już mającym chwilkę silniku (lekko zmodyfikowanym). A tutaj mamy przecież nówkę ;) Dodatkowo, nie zgadzam się z dosyć popularną opinią, że w 2015 W3 może już nie być tak innowacyjny, jakby był w tym roku. Moim zdaniem gry nie zaliczają aż takiego progresu w ciągu 4 m-cy. Ba, nawet roku.
 
Witcher 3: Forever :D Nie ma co panikować, trzeba czekać nic innego nam nie zostało. BTW widzę, że @Marcin Momot czyta temat więc skorzystam z okazji. Czy planujecie wprowadzić jakiś system sejwów by na jednym komputerze mogło grać kilka osób i te osoby nie musiałyby wygrzebywać swoich sejwów po omacku włączając zapis gry z czasu, w którym mniej więcej grały?
 
Wroobelek, tak tylko zapominasz o pewnym fakcie :). REDzi mają swój silnik, oraz grupę która nad nim cały czas pracuje. Więc w tym przypadku ciężko mówić o jakiś ograniczeniach. :p

Jak ciężko? Sprzęt już sam w sobie ich strasznie ogranicza... Poza tym ich silnik i narzędzia z pewnością mają też masę ograniczeń o których nawet nie pomyślisz. :p Do tego jest jeszcze ograniczenie o nazwie "wiedza i talent pracowników" choć z tym akurat jest nieźle w CDPR. :)
 
Włosy świetne, ba powiedziałbym nawet że wystarczająco białe. Twarz Geralta też jakby się zmieniła, postarzała bardziej, chyba że to przez ten stylowy wąsik :p
 

Guest 3669645

Guest
Ta okładka wygląda bardzo ekskluzywnie. Ciekawe czy zapodadzą nowe screeny i informacje... Skoro W3 to główny temat numeru to musi być coś na rzeczy. Przypomina mi to ubiegłoroczne screeny (pierwsze na nowym rendererze) z jakiegoś magazynu gdzie też był "nowy" Gerwant z łbem Biesa na okładce :p

Wgl jak na razie ten rok to taka powtórka roku 2013 ;) Początek z jakimiś pierdółkami, potem jakieś większe ciekawostki i pustka aż do E3... :p

EDIT: http://www.pcgamer.com/category/magazine/ więcej o tym wydaniu. Coś tam ekskluzywnego ma być.
 
Last edited by a moderator:
Nowe włosy zmieniają bardzo dużo, Gerwant jest świetny, mam nadzieję że dadzą jakieś nowe screeny i informacje :)
 
Top Bottom