Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+

http://yuikami-da.deviantart.com/art/Dasnarr-The-Witcher-214628207

Jestem za :D
 
Tylko będzie mały problem z odgłosami walki. Wyobraźcie sobie - wczuliście się w rolę, kierujecie sobie wiedźminką z fajnym tyłkiem... a tu nagle podczas ciosu mieczem słychać jęki, stęki i "za stary na to jestem" Rozenka :dead:

Nawet miałbym dla niej imię :D
Niech zgadnę, na "M"? :p
 
Myślę, że REDkit pozwala na zmianę tych odgłosów.

Co do imienia, jest wiele jego odmian. Gdzieś w tym temacie się to przewinęło.
 
Tylko będzie mały problem z odgłosami walki. Wyobraźcie sobie - wczuliście się w rolę, kierujecie sobie wiedźminką z fajnym tyłkiem... a tu nagle podczas ciosu mieczem słychać jęki, stęki i "za stary na to jestem" Rozenka :dead:
Co do dźwięków, da się to zamienić :D Nie pozwoliłbym na kobietę z głosem męskim, nieee... i animacja chodu jeszcze dla kobitki musiałaby być zmieniona, na taką kobiecą :p
 
Myślę, że REDkit pozwala na zmianę tych odgłosów.

Co do imienia, jest wiele jego odmian. Gdzieś w tym temacie się to przewinęło.
  • język angielski – Magdalene, Magdalena, Magdalen, Madeleine, Madeline
  • język baskijski – Maialen
  • język bułgarski – Магдалена
  • język czeski – Magdaléna
  • język chorwacki – Magdalena
  • język duński – Magdalene, Magdalone
  • język fiński – Matleena, Magdalena
  • język francuski – Madeleine, Madeline, Magali, Magalie
  • język grecki – Μαγδαληνη (Magdalene)
  • język irlandzki – Madailéin, Mhaigdiléana
  • język islandzki – Magdalena
  • język kataloński – Magdalena
  • język łaciński – Magdalene, Magdalena
  • język łotewski – Magdalēna
  • język litewski – Magdalietė
  • język macedoński – Магдалена (Magdałena)
  • język norweski – Magdalena
  • język niderlandzki – Magali, Magdalena
  • język portugalski - Madalena
  • język rumuński – Mădălina, Magdalena
  • język rosyjski – Магдалина (Magdalina)
  • język słowacki – Magdaléna
  • język słoweński – Magdalena
  • język szwedzki – Magdalena
  • język węgierski – Magdolna, Magdaléna
"Matleena" pasuje.
Co do dźwięków, da się to zamienić :D Nie pozwoliłbym na kobietę z głosem męskim, nieee... i animacja chodu jeszcze dla kobitki musiałaby być zmieniona, na taką kobiecą :p
Koniecznie. Inaczej podczas grania doświadczymy podobnych uczuć, co przy tegorocznej Eurowizji :harhar:
 
Raczej najpierw opracujmy ramy i wygląd świata, potem zajmijmy się zadaniami. Na początku wystarczy szkielet fabuły.
 
Takie questy najprościej się wymyśla, ale nie warto nimi se głowy zawracać póki co. Bez zarysu tego gdzie się dzieje akcja, potem mogą być problemy, bo coś z questa nie pasuje do świata, ale ester eggi, tego można masę wymyślać :)
 
Takie questy najprościej się wymyśla, ale nie warto nimi se głowy zawracać póki co. Bez zarysu tego gdzie się dzieje akcja, potem mogą być problemy, bo coś z questa nie pasuje do świata, ale ester eggi, tego można masę wymyślać :)

No właśnie zarówno quest, jak i easter-egg jest dopasowany do lokacji (północnych tereny któregoś z tamtejszych kraików). Ale to może chodźmy na chat, coby nie spoilerować :p
Tuszę, że Waszmościowie nie zapomnieli haseła?
 
Top Bottom