Premiera intro do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon odbędzie się na gali Golden Joystick Awards

+
 
Czekam aż ktoś zrobi skrina 0:44:44:44.
Chodzi o proroctwo z 3 części Dziadów, jakby ktoś się nie domyślił.
 
@Koreon, dzięki ale... gdzie tam masz fotoszopa?!
Zdradzę Ci w sekrecie (nie mów tylko innym forumowiczom!) że jestem posiadaczem genu Lary Dorren i umiem przenosić się w czasie i między wymiarami. A to jest najprawdziwszy, czysty screen.
:hai:
 

Guest 3669645

Guest
@solan7 Znaczy, w tamtym wymiarze doba ma więcej niż 44 godziny... Kurczę, 2x więcej czekania na premierę W3 :eek:
 
Dobrze, że choć w pierwszej pozycji są zera, a nie 44, bo na intro musielibyśmy jeszcze półtora miesiąca czekać. ;)
A premiera filmu "Miasto 44" już chyba była. :p
 
Nie zmuszajcie mnie tylko żebym zrobił screena 00:00:00:10 :p
Ależ by wszystkim ślinka ciekła....
Chociaż może.... hehehereherher :hai:
 
Obawiam się, że we właściwym czasie mógłbyś z wrażenia nie zdążyć wstawić na forum takiego skrina. :p
 
Najważniejszą rzeczą jest to , że będzie pokazany 40 minutowy fragment z polskiej wersji językowej ;)
 
Last edited by a moderator:

Guest 3669645

Guest
Kogo tam gameplay stary obchodzi. Intro jest, poznamy też PL głosy Yen i Ciri (jak się nam pofarci). Jeszcze śtyry dni!
 
Kogo tam gameplay stary obchodzi. Intro jest, poznamy też PL głosy Yen i Ciri (jak się nam pofarci). Jeszcze śtyry dni!

Mnie ;P
Dzięki temu będę mógł poznać polskie głosy Jaśka, babki i Jag i porównać, która wersja na ten moment prezentuje się lepiej (bo angielska wysoko postawiła poprzeczkę, zwłaszcza Jagi ;P).
Tzn. na intro również niecierpliwie czekam ;P
 

Guest 3669645

Guest
Bardziej ciekawym głosu starego znajomego -Dijkstry.

Dyktafony miejcie przy sobie panowie :p
 
Top Bottom