Problemy z wysyłaniem wyników z Areny / rejestracją gry - temat zbiorczy

+
Status
Not open for further replies.
Problemy z wysyłaniem wyników z Areny / rejestracją gry - temat zbiorczy

Pomimo tego że jestem zarejestrowany na forum i launcher pokazuje że jestem połączony to nadal widoczny jest komunikat zachęcający do rejestracji, a przy próbie wysłania wyniku z areny pojawia się błąd przesyłania danych,z prośbą by spróbować później. Dodałem Wiedźmina do wykluczonych aplikacji w KIS, z pełnymi uprawnieniami do przesyłania danych ale to nic nie dało. Podejrzewam że może to mieć coś wspólnego z faktem i mieszkam w UK a gram w polską wersję gry (przesłaną z kraju do mnie). Menu launcher'a jest po polsku a komunikat po angielsku...

Screenshot
 
Podobnie u mnie, natłukłem trochę punktów i przy próbie wysłania "Błąd połączenia. Wynik nie został wysłany. Prosimy spróbować później". Choć w przeciwieństwie nie ma rozbieżności co do kraju i wersji językowej.
 
Ditto

Grę zarejestrowałem w Maju. Jak w launcherze klicknę na "Dla zarejestrowanych" to się tylko otwiera forum, a po arenie wyniku nie da się wysłać.
 
Nic dziwnego, ta usługa została dopiero uruchomiona i jest zapewne dopiero wstępnie testowana na większą liczbę.
 
Ale widziałem że ludzie już wysyłają swoje wyniki z areny.. Czy tylko my nie możemy jeszcze?
 
Mało prawdopodobne by blokowane były ip z Polski, jednak - chętnych do wysłania jest zapewne więcej niż aplikacja serverpeer może obsłużyć (lub serwer).
 
Dlatego obciążenie serwerów może być stanowczo zbyt duże lub aplikacja serverpeer nie jest w stanie obsłużyć tylu wysyłających więc domyślnie odrzuca lub kolejkuje połączenia, a system z uwagi na dłuższy brak reakcji (odzewu) wysłanego flooda przerywa połączenie. Naprawdę, lepiej byście nie wysyłali teraz wyników, a spróbowali później gdy osoby za to odpowiedzialne sobie z tym poradzą.
 
Po próbie wysłania wyników pojawia się informacja:
"BŁĄD POŁĄCZENIA!
Wynik nie został wysłany. Proszę spróbować później."

Czy wina leży po mojej stronie czy tez inni mają teraz ten sam problem?


PS. Pod Operą nie da się poprawnie korzystać z tego forum, nie wyświetla części grafiki w tym przycisku potwierdzającego dodanie tematu.
 
Wbiłem ponad 7000 punktów i nie mogłem przesłać wyników. Kupa. Swoją drogą troszkę przesadziliście chyba z punktacją przy mrocznym poziomie trudności )
 
Ja mam też ten problem z połączeniem! Wbiłem ponad 1200, a i tak nie mogłem wysłać
Oby juto już tego błędu nie było, niech ktoś zajmie się tym problemem!!!
 
Przepraszam za tego drugiego posta, widocznie musiałem kliknąć 2 razy. Jeśli by mógł moderator go usunąć, to niech go usunie (oczywiście tego, a nie tego wyżej!)
 
Pozwolę sobie zacytować stronę główną:
WAŻNE: Korzystanie z różnego rodzaju modów zmieniających atrybuty oraz statystyki postaci, uniemożliwi wysłania Punktów Areny na serwer. Jest to konieczne w celu wyeliminowania potencjalnych prób obejścia systemu klasyfikacji.
Wyjaśni to zapewne części osób nie możność połączenia.

Ciekawi mnie czy sam pod to podpadam.
Nie instalowałem żadnych modów, ale podmieniłem plik, który odpowiada za rozmiar czcionki (powiększyłem ją). Czy myślicie, że to przez to nie chcą moich wyników :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom