Problem z launcherem

+
Status
Not open for further replies.
Problem z launcherem

Witam. Otóż dziś zainstalowałem patcha 2.0 i wszystko pięknie, uruchomiłem, pograłem...
Teraz, gdy włączam Wiedźmina, ciągle pisze "Wystąpił problem z połączeniem. Spróbuj później". Zupełnie bym się tym nie przejął, gdyby nie to, że launcher w ogóle nie działa, nie mogę wybrać żadnej z opcji, itd. Co mam zrobić?
 
Mam ten sam problem. Launcher w ogóle nie łączy się z internetem.Więc wątpię by punkty z areny poszły na servery.
 
Spróbujcie odblokować porty, wyłączcie zaporę i antywirusa, także wpiszcie w pliki do manualnej rejestracji swoje dane logowania.

Jeżeli chcecie grać i obejść launcher uruchomcie grę bezpośrednio z pliku wykonalnego w folderze gdzie została zainstalowana gra.
 

wsad3a

Forum veteran
Sprawdźcie czy zarejestrowaliście grę. W folderze gdzie jest zainstalowany W2 jest plik Register.exe -trzeba go uruchomić i przeprowadzić rejestracje. Poza tym występuje problem z hasłami do kont i trzeba je zmienić na proste 4 literowe hasła bez cyfr i dużych liter.
 
Gra zarejestrowana, w register.exe też. Firewala wyłączyłem, ale z antywirem normalnie się uruchomiło. Za drugim razem nie chciało. Teraz launcher nadal nie łączy, ale da się grać.
 
Jako, że temat odpowiedni się pojawił, to zacytuję mój post z innego tematu (nie wiedziałem jak się tu temat zakłada, to wpisałem się w wątku ogólnym):
"(...)Launcher gry Wiedźmin 2 v2.0 nie działa gdy nie ma(m) internetu. Na czole medalionu po uruchomieniu Launchera zamiast błyskawicy jest czaszka i nie można nic kliknąć. Grę i konfigurator można odpalić z osobnych plików, więc problem jest praktycznie żaden, ale..."
 

wsad3a

Forum veteran
Jako, że temat odpowiedni się pojawił, to zacytuję mój post z innego tematu (nie wiedziałem jak się tu temat zakłada, to wpisałem się w wątku ogólnym):
"(...)Launcher gry Wiedźmin 2 v2.0 nie działa gdy nie ma(m) internetu. Na czole medalionu po uruchomieniu Launchera zamiast błyskawicy jest czaszka i nie można nic kliknąć. Grę i konfigurator można odpalić z osobnych plików, więc problem jest praktycznie żaden, ale..."

Potwierdzam ten problem. Może się to okazać poważną przeszkodą dla mniej zaawansowanych graczy, którzy gotowi są pomyśleć, że W2 działa tylko wtedy gdy jest dostęp do sieci jak Assassin's creed i że W2 dalej ma zabezpieczenia wbrew obietnicom CDPR.
 
Witam. Chce zarejesrowac swoją gre żeby móc udostępniać wyniki z areny ale przy wpisaniu loginu i hasło wyświetla mi się błąd "Wystąpił problem z połączeniem. Sprawdź połaczenie sieciowe" Prosze o pomoc.
 
Arcaan44 said:
Witam. Chce zarejesrowac swoją gre żeby móc udostępniać wyniki z areny ale przy wpisaniu loginu i hasło wyświetla mi się błąd "Wystąpił problem z połączeniem. Sprawdź połaczenie sieciowe" Prosze o pomoc.
Nie ten temat. Problem tkwi w twoim haśle. Zmień je.
 
Ja też mam problem z połączeniem. Firewall wyłączony Avast też. Wersja zarejestrowana ponownie i aktywowana. Status połączony i pod spodem problem z połączeniem.... Do tej pory wszystko działało począwszy od wersji 1.0 poprawnie. Po aktualizacji ręcznej do wersji 1.3 wszystkie patche, Launcher pobrał z automatu.
 
Chciałbym wysłać te cholerne wyniki z areny, lecz launcher nadal nie chce się połączyć. Czy ktoś wie jakie porty odblokować?
 
Pamiętajcie że hasło do waszego konta nie może mieć więcej niż 4-5 liter. Hasło nie może też mieć dużych liter, polskich znaków, znaków interpunkcyjnych itd - tylko podstawowe litery. Login na wasze konto nie może mieć polskich znaków - tylko litery i cyfry.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom