Close Back
Nickname:

This field is mandatory.

Your nickname is incorrect.

Your nickname is too short.

Username already exists.

Your nickname is too long.

E-mail:

This field is mandatory.

Your email is invalid.

Email already exists.

Password:

This field is mandatory.

Your password is too short.

Your password is too long.

Password equals nickname.

Repeat the password:

This field is mandatory.

Repeated password is incorrect.

I accept the terms of service & privacy policy

This field is mandatory.

I hereby consent to process my personal data for marketing purposes including receiving commercial information in electronic format.

Congratulations

Your account has been created!
In order to activate it, please click on the link found in the confirmation email we've sent you.

User Tag List

Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 70
    Dziecko Niespodzianka
    REDpoints
    0
    Achievements
    1
    Ja 3 razy przeszedłem na trudnym i dzisiaj zaczynam przechodzić 4 raz Tyle, że teraz się przerzucam na bieganie po łąkach i zbieraniu kart

Dziecko Niespodzianka
    REDpoints
    0
    Achievements
    2
    ja przeszłem 8 razy i nadal nie mam dość gram już 9 raz 2 razy na łatwym 3 na średnim a na trudnym też 3 razy teraz gram na średnim ale na Save Editor

Dziecko Niespodzianka
    REDpoints
    0
    Achievements
    1
    7 razy Byłem już w połowie 8, ale to nie to samo po prostu się zaczyna nudzić \

Pierwsza Krew Garram's Avatar
    REDpoints
    22
    Achievements
    18
    Cztery i pół.1. poziom średni, zakon, miecz 38 poziom2. poziom trudny, elfy, igni i aard 39 poziom2.5 poziom trudny, neutralność, wykorzystywałem tylko połowę otrzymywanych talentów ale i tak mnie znudziło i w IV akcie zrezygnowałem.3. poziom insane FlashMod, neutralność, miecz styl silny, Igni, Yrden 42 poziom4. poziom łatwy, neutralność, żadnych zadań pobocznych, chciałem zobaczyć jaki wpływ na fabułę będą miały odmienne od dotychczasowych decyzje w kluczowych punktach gry. Zginęły wszystkie postaci które dotychczas ratowałem/oszczędzałem. Zmiany w fabule - kosmetyczne, poziom trudności-żenujący 25 poziom5.? FCR poziom maksymalnie trudny? Jak już to pewnie 2-3 questy tygodniowo więc trochę mi to zajmie.

Zmutowane Dziecko
    REDpoints
    0
    Achievements
    12
    Heh, ile wy w to gracie xDJa przeszedłem raz i niedawno zacząłem drugi raz ale zaciąłem się w 3 akcie i już mi się nie chce grać ;P

Zmutowane Dziecko
    REDpoints
    0
    Achievements
    8
    Quote Originally Posted by CinU
    Heh, ile wy w to gracie xDJa przeszedłem raz i niedawno zacząłem drugi raz ale zaciąłem się w 3 akcie i już mi się nie chce grać ;P
    Tak szybko Ci się znudziło? Przecież gra ma trzy zakończenia, więc co najmniej trzy razy można przejść, żeby się nie nudziło.

Dziecko Niespodzianka
    REDpoints
    0
    Achievements
    3
    Gram po raz kolejny wybrałem - FCR insane.Flash Mod na najtrudniejszym jest łatwiejszy od FCR insane?Grę po raz pierwszy przeszedłem po stronie Zakonu, teraz pozostanę Neutralny.Na FlashMod przejdę po stronie nieludzi.

Pierwsza Krew Asper.'s Avatar
    REDpoints
    5
    Achievements
    15
    Jak narazie 2,5, zawsze na średnim, kolejno: Wiewiórki, Zakon i właśnie przechodzę alternatywą neutralną (o boszsz, jak to uczenie brzmi!).

Dziecko Niespodzianka
    REDpoints
    0
    Achievements
    2
    Ja pierwszy raz grałem na łatwym, teraz przechodzę drugi raz na średnim ale na tym na pewno się nie skończy ;p

Pierwszy Miecz
    REDpoints
    0
    Achievements
    10
    15 razy a teraz jestem w V akcie jakoś po roku niegrania mnie skusiło żeby sobie Wiedźmaka odświerzzyć przez premierą W2 (Do premiery przejde jeszcze drugie 15 razy ) Ahh jak to fajnie było wyłączyć się ze świata na pół roku i grać, grać i grać w Wiedźmaka (W szkole myślałem ciągle o nabiciu lvl do 50 ) Teraz na conajmniej rok będe "wyłączony" Więć być może pisze ostatniego posta w tym roku

Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast