Potworki

+
Kalen, w tym tutku brakuje tylko tego, co zrobić, by potworki zaczęły atakować nas. Bo sam ich spawn to tak nijak w sumie.
 
Tu masz link do bardziej wizualnego tutka. Od 12:48 jest pokazane jak dodaje się nekkery.
http://vimeo.com/57520154
Aha, żeby potwory się pokazały trzeba wejść Geraltem w pole w którym nasze potwory mają się pojawiać.


"Kalen, w tym tutku brakuje tylko tego, co zrobić, by potworki zaczęły atakować nas. Bo sam ich spawn to tak nijak w sumie."

Jak zrobiłem pole z nekkerami i utopcami, to były one nastawione wrogo, więc to chyba ustawia się w pliku entity potwora.
 
Last edited:
Może inaczej to ujmę, bo mnie nie zrozumiałeś. Nekkery sie pojawiają po czym rozbiegają od punktu, w którym się wygrzebały. Ja chcę, by nekkery zaczęły mnie atakować zaraz po ich pojawieniu się. Nie wiem, czy to ustawia się w skrypcie gdzieś, czy w properties encounter area.
 
Może inaczej to ujmę, bo mnie nie zrozumiałeś. Nekkery sie pojawiają po czym rozbiegają od punktu, w którym się wygrzebały. Ja chcę, by nekkery zaczęły mnie atakować zaraz po ich pojawieniu się. Nie wiem, czy to ustawia się w skrypcie gdzieś, czy w properties encounter area.

A plik entity potwora to skąd masz?. Ja mam ten z katalogu GAME
 
Top Bottom