Nagrywanie filmów podczas gry

+
Nagrywanie filmów podczas gry

Witam!Mam zamiar spróbować swoich sił w amatorskim nagrywaniu filmów z Wiedźmina, początkowo chciałbym nagrać parę ciekawych walk.Niestety nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z pogramami służącymi do tego typu zadań.Czy znacie może jakieś wypróbowane nazwy programów które są łatwe w obsłudze i zarazem funkcjonalne?Długość filmów przewiduję do 5 min.Wszelkie rady mile widziane :)Pozdrawiam Abu
 
FRAPS. Nagrany filmik będzie zajmował dużo miejsca więc później trzeba go przekonwertować i/lub skompresować. Do takiej zabawy potrzebny jest średniej klasy komputer. W przypadku słabych komputerów, włączenie nagrywania spowoduje drastyczny spadek ilości klatek na sekundę w grze.
 
ok rozumiem, z komputerem to raczej problemu nie będzie, a do jakiego formatu pliku najlepiej konwertować?Mam dobry pogram Xilisoft 3gp Conventer, raczej dobrze się sprawdzi w zadaniu.Dzisiaj spróbuję zabrać się za swój pierwszy projekt :)
 
Ten program chyba konwertuje to formatu 3GP czyli takiego jakiego używają telefony, Ja sam używałem Windows Movie Maker :p i był git.
 
abudabis said:
ok rozumiem, z komputerem to raczej problemu nie będzie, a do jakiego formatu pliku najlepiej konwertować?
Możesz na AVI, MPG, MP4. Wszystkie te formaty, które obsługują popularne edytory video. :)
 
Top Bottom