Problem z czytaniem materiałów dodatkowych

+
Problem z czytaniem materiałów dodatkowych

WitamOstatnimi czasy kupiłem Wiedźmina 1.5 w Platynowej kolekcji. Otóż mój problem polega na tym, że nie chce mi czytać płyty z materiałami dodatkowymi. Tzn. odczyta raz na 30 wlozen do kieszeni. Co jest nie tak ? Płytka bez rys. Mam Windows 7. Pozdrawiam
 
Ok, dobra rada, zerknę. Inne płyty śmigają, napęd w marcu obchodzi 2 urodziny :). Zobacze co z płytą w innym napędzie i dam znać
 
Wybaczcie, że post pod postem... Sprawdzałem na laptopie, też ma problemy. No i co zrobić ? Płytka nowa, a tu tak szwankuje... Da się coś zrobić czy reklamacja ?
 
Wiesz nie uwierzysz kolo, ale mam to samo, tylko, że ja mam Wiedźmina updatea, ale płytę z materiałami dodatkowymi też mam :evil:przed formatem normalne się Cena Neutralności i Efekt uboczny instalowały, a teraz płyta czyta jakby na tej płycie był sam film dvd, znaczy wiem, że jest jeszcze jedna płyta z DVD, ale ta z materiałami też ma i jakoś tych materiałów nie ma... Trochę to zwalone, nie wiem czy o to ci chodziło, ale też mam bug z tą płytką tylko kiedyś chodziła dobrze...
 
Top Bottom